Parkour trenérské licence

Parkour trenérské licence


Trenérské licence, semináře a kurzy

Být parkourovým trenérem je velká zodpovědnost, proto nejde jen tak vést tréninky bez dalšího vzdělání. Právě k tomu jsou určeny naše kurzy k získání trenérských licencí na parkour. Poskytnou nejen nezbytné podklady k tomu stát se trenérem, ale také právní jistotu. A taky to vypadá dobře v životopise.

 

Pro koho jsou určeny

Jednodenní semináře jsou pro všechny starší 18 let, kteří si chtějí rozšířit obzory – ať už z osobního zájmu, nebo chtějí rozšířit poznatky z jiných sportovních odvětví, která ovládají. Semináře jsou jednodenní školení zaměřené vždy na jedno vybrané téma s cílem rozšířit znalosti účastníků.

Dlouhodobý kurz je pro všechny starší 18 let, kteří mají zkušenosti s parkourem a chtějí se stát odborníky, parkourovými trenéry s oficiální licencí. Kurz je rozdělen do tří víkendů naplněných teorií sportovního tréninku i parkouru, stejně jako praxí s vlastním tréninkem a vedením tréninku.

Usilovně pracujeme na přípravě nových termínů parkour licencí a jednodenních vzdělávacích seminářů pro trenéry parkouru a zájemce o trenérství.

 

Načítání...

Načítání...