Víkendové tréninky


Víkendové tréninky parkouru

Ne každému vyhovují pravidelné tréninky v týdnu, ale přesto by si chtěl parkour vyzkoušet, nebo se toho naučit i trochu víc. Přesně pro Vás jsme vytvořili možnost přihlásit se na jednodenní workshopy a dálkovou školu parkouru, více jednotlivých workshopů, které na sebe tématicky navazují (doporučujeme).

Workshop

Jednodenní akce naplněná parkourem pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří si chtějí parkour vyzkoušet nebo se naučit správně trénovat.

Věková kategorie: 8+

Dálková škola parkouru

Je určena zájemcům o dlouhodobý trénink, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou zúčastnit pravidelných kroužků. Výuka je rozdělena do pěti bloků, které budou probíhat jednou za měsíc formou intenzivního čtyřhodinového tréninku.

Věková kategorie: 8-13 let

Je parkour bezpečný?

Všichni trenéři ZOHIR mají trenérské licence na parkour třídy B a zkušenosti s vedením sportovních tréninků. Techniky během cvičení trénují účastníci pod dohledem a do dopadových žíněnek. Bezpečnost je u nás na prvním místě!


SEKCE ROZPIS WORKSHOPŮ

Jak se zúčastnit Zohir Workshopu?

Začněte tím, že si pomocí filtru vyberete vyhovující termín a lokalitu. Kliknutím na datum přejdete do detailu workshopu, kde se dozvíte více informací o místě konání a programu.

Pokud je Vámi vybraný workshop obsazený, přihlašte se jako náhradník vyplněním následujícího formuláře náhradníka. V případě uvolnění místa se Vám ozveme.

Rodiče a diváci (pokud není uvedeno jinak) mají po celý den vstup zdarma!


SEKCE ROZPIS DÁLKOVÝCH KURZŮ

Chcete se přihlásit na ZOHIR dálkovou školu parkouru?

Pomocí filtru si zvolte lokalitu. Detail každého kurzu se zobrazí kliknutím na datum.

Zobraz termíny
Pardubický Vysočina Moravskoslezský Olomoucký Zlínský Jihomoravský Jihočeský Královéhradecký Liberecký Ústecký Plzeňský Karlovarský Středočeský Praha

Seznam termínů

Výběr můžete upřesnit těmito kritérii:

Termín:
Město:
Cena:
Již přihlášených:
Facebook
událost:
Kraj:
Načítání...

Načítání...