Zažij nejlepší camp svého života!


Vítej na ZOHIR CAMPU!

na táboře a soustředění pro děti a mládež, kde se s námi budeš celý týden věnovat parkouru a freerunningu. Pro letošní rok jsme připravili dvě varianty ZOHIR Campu.

 

Letní parkourový tábor

Je určen pro ty, kteří chtějí s parkourem začít, nebo si chtějí vyzkoušet základy a jednodušší prvky a parkourové skoky a nemají v plánu se parkouru věnovat i po skončení tábora.

Na táboře budeš mít možnost naučit se základní parkourové techniky, ale společně se budeme věnovat i jiným aktivitám, které patří ke zdravému tréninku, třeba dalším sportům, vytrvalostním cvičením anebo odpočinku, aktivní relaxaci a regeneraci.

Tábor provází také celotáborová hra Urban Ninja, během níž účastníci získávají dovednosti mladých ninjů. Správný ninja musí mít silné tělo, ale také silného ducha, aby překonal všechny nástrahy na své cestě. Přesně to je motivem hry Urban Ninja.

 

Letní parkourové soustředění

Je pro zkušenější parkourové účastníky, kteří chtějí své dosavadní dovednosti posunout na vyšší úroveň. Backflip, sideflip a další náročnější akrobatické skoky i precision jump a  jiné parkourové prvky jsou na denním pořádku. Budeme se věnovat i různým pohybovým případně posilovacím cvičením, které jsou nezbytnou součástí parkourové tréninkové přípravy.

Toto intenzivní soustředění je doporučeno pro účastníky, kteří již byli na jakémkoli táboře anebo workshopu zaměřeném na parkour, popřípadě pro ty, kteří již ovládají základní parkourové cvičení, nebo jsou sportovně (fyzicky) zdatní.

 

Parkourové soustředění o jarních prázdninách

Připravujeme novinku - parkourové soustředění o jarních prázdninách. Je určeno pro zkušené parkouristy, kteří navštěvují kroužky nebo workshopy a chtějí se dále zdokonalovat.

 

Parkour camp neznamená naučit se salto vzad a jet domů. Ukážeme ti, jak trénovat, aby ses nezranil. Nebude to jenom dřina, užiješ si i spoustu zábavy s novými kamarády z řad trenérů i dalších účastníků.

 

ZOHIR Campy jsou rozděleny i dle věku, a to do čtyř kategorií: 8-11 let, 10 - 13 let, 12-14 let a 15-18 let.

Minimální věk pro účast na ZOHIR Camp je 8 let.

Personál ZOHIR Campu tvoří zkušení parkouroví trenéři, kteří mají na starost sportovní část, a pedagogičtí pracovníci s praxí, kteří zajišťují plynulý chod a průběh tábora či soustředění. Na zdravotní stav účastníků dohlíží zdravotníci s praxí.

Jak si zarezervovat ZOHIR Camp?

1. Vyberte si z nabídky lokalit Doksy, Nesměř, Křižanov nebo Landštejn

2. Zvolte úroveň mezi táborem a soustředěním

3. Vyberte adekvátní věkovou kategorii mezi 8-11 let / 10-13 let / 12-14 let / 15-18 let

4. Najděte datum, které Vám vyhovuje (turnusy jsou od neděle do soboty)

5. Vytvořte si objednávku


Proč jet na camp?

Kvalitní tréninkové zázemí

Strava 6x denně

Tradice a zkušenosti s pořádáním táborů

Nejzkušenější trenéři vás naučí maximum

Certifikovaní trenéři

Noví kamarádi z celé ČR

Dobrodružství každý den

Video a foto z campu, tričko na památku

Zobraz turnusy

Výběr můžete upřesnit těmito kritérii:

Načítání...

Načítání...