Zažij nejlepší camp svého života!


Vítej na ZOHIR CAMPU!

Zohir Camp je letní sportovní událost zaměřená na parkour a freerunové cvičení pro děti a mladistvé. Pro rok 2018 jsme pro vás připravili 2 typy Zohir Campů.

 

Letní parkourový tábor

Je určen pro ty, kteří chtějí začít s parkourovým skákáním, účastník bude mít možnost naučit se základní parkourové techniky, ale také věnovat se jiným sportovním, vytrvalostním anebo odpočinkovým aktivitám.

Tábor je doporučen pro děti a mladistvé, kteří si chtějí základní parkourové prvky spíše vyzkoušet než se případně parkouru po skončení kempu aktivně věnovat.

Během konání akce účastníci hrají zajímavou a dobrodružnou celotáborovou hru Urban Ninja, během které získávací schopnosti a dovednosti mladých ninjů. Správný ninja musí mít nejen silné tělo, ale i silného ducha a přesně o tom je parkourový tábor s motivy celotáborové hry Urban Ninja.

 

Letní parkourové soustředění

Je určeno pro zkušenější parkourové účastníky, kteří chtějí své dosavadní dovednosti posunout na další vyšší úroveň. Cviky jako blackflip, sideflip, Precision jump jsou na denním pořádku. Budeme se věnovat i jiným pohybovým, popř. posilovacím cvičením, které mladé parkouristy připraví na vyšší úroveň v parkouru. Toto intenzivní soustředění je doporučeno pro účastníky, kteří již byli na jakémkoli táboře anebo Workshopu zaměřeným na parkour, popřípadě pro ty, kteří již základní parkourové cvičení ovládají anebo jsou sportovně (fyzicky) zdatní.

 

Parkour camp není o tom naučit se salto vzad a jet domů. Ukážeme ti jak trénovat tak, aby ses nezranil. Nebude to jenom dřina, užiješ si i spoustu zábavy s novými kamarády z řad trenérů i dalších účastníků.

 

Zohir Campy jsou rozděleny i dle věku, a to ve třech kategoriích 8-11 let, 12 a více let a 14 a více let. 

Minimální věk pro účast na Zohir Camp je dosažení věku 8 let.

Personální obsazení kempu je tvořena zkušenými parkourovými trenéry, kteří mají na starost sportovní část Zohir Campu a pedagogičtí pracovnici s praxí zajištují plynulý chod tábor/soustředění.

 

Rozpis termínů na léto 2018:

 

Jak si zarezervovat ZOHIR Camp 2018?

1. Vyberte si z nabídky lokalit Dosky nebo Nesměř

2. Zvolte úroveň mezi táborem a soustředěním

3. Vyberte adekvátní věkovou kategorii mezi 8-11 let / 12 a více let / 14 a více let

4. Najděte datum, které Vám vyhovuje (turnusy jsou od neděle do soboty)

5. Vytvořte si objednávku


Proč jet na camp?

Kvalitní tréninkové zázemí

Strava 6x denně

Tradice a zkušenosti s pořádáním táborů

Nejzkušenější trenéři vás naučí maximum

Certifikovaní trenéři

Noví kamarádi z celé ČR

Dobrodružství každý den

Video a foto z campu, tričko na památku

Zobraz turnusy

Výběr můžete upřesnit těmito kritérii:

Načítání...

Načítání...