Výsledek hledání pro výraz

Filip

Obrázek pro trenéra Filip

Ahoj, jmenuji se Filip, ale kámoši mi říkají "Engy". Parkouru se teď věnuji 6. rokem, ale pořád mi přijde, jako bych začal skákat teprve včera. Ta svoboda, kterou pociťuji, když skáču, mě neustále naplňuje a je to taky hlavní důvod proč skáču. Začínal jsem skákat v malém městečku hlavně čistý parkour bez všech různých salt apod. První salto jsem skočil až po jednom roce, co jsem trénoval a vůbec mi to nevadí. Měl jsem spoustu času na trénování základů. Díky parkouru jsem si získal spoustu kámošů po celé České republice a dokonce i na Slovensku. Myslíme si, že na parkouru je nejlepší ta komunita. Nikdy se mi nestalo, že by si ze mě utahoval nějaký jiný parkourista kvůli tomu, že je lepší než já. Vždy byli všichni ochotní a pomohli mi se zlepšit. Proto je všechny beru jako druhou rodinu.

Když jsem dostal nabídku od Zohiru, abych začal předávat zkušenosti, co jsem za celou tu dobu pochytil, neváhal jsem a šel jsem do toho. Stojím si za tím, že nejlepším učitelem není ten, kdo má nejvíc certifikátům a let zkušeností, ale ten, který se dokáže vžít do pozice toho, kterého učí. Vidět situaci jeho očima, vidět ty malé strachy, které mu bráni v tom se odhodlat a pomalu je všechny překonat. Proto když se mi dostanete pod ruce tak vám slibuji, že vám dám 110% sebe samého a naučím vás cokoliv budete chtít.

A nezapomeňte, máte jen jeden život, tak ho žijte naplno! 

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Česká Lípa - parkour podzim 2020 (ÚT 18:00)

 

Termín konání: 8.9.2020 - 12.1.2021

Střední průmyslová škola Česká Lípa

Havlíčkova 426, Česká Lípa, 47001

 

Celkový počet lekcí: 17

 

Rozpis jednotlivých lekcí je uveden níže v záložce PŘEHLED. Termíny posledních lekcí se mohou v jednotlivých kroužcích lišit.

 

Získejte 500 Kč jako bonus na Zohir Camp 2021

 

 

Podmínky získání bonusu:

 

1. Přihlaste se na kroužek nejpozději do 15.9.2020 a včas svoji objednávku uhraďte.

 

2. Pod stejným uživatelským účtem se přihlaste do 15.10.2020 na ZOHIR Camp 2021 a v nákupním košíku použijte slevový kód "Camp2021_ERP".

 

Pokud nebude objednávka uhrazena včas, bude automaticky stornována a nárok na slevu propadá. Slevové kódy na camp jsou určeny pouze pro účastníky kroužku a jsou nepřenosné. V případě nesplnění podmínky účasti na Zohir kroužku se cena objednávky campu navýší na plnou částku.


Máte problémy s přihlášením? Chcete se dozvědět více informací? Navštivte sekci Časté dotazy.

2790 Kč