Výsledek hledání pro výraz

Jakub

Obrázek pro trenéra Jakub
Parkour jsem poznal na konci základní školy v okruhu svých přátel, kteří mě k tomu dovedli. Na začátku jsme pořádně ani nevěděli, co to vlastně děláme, ale postupem času se z toho stal koníček a později plnohodnotný sport. Největší posun nastal během začátku střední školy, kdy bylo nejvíce času na trénovaní a mohl jsem jezdit do Prahy na tréninky kaskadérství.
Pro Zohir jsem začal trénovat až na konci střední školy. Momentálně trénuji druhým rokem v Liberci a v Jablonci n. N. jako Junior trenér, což bych si rád udržel i během studia na vysoké škole. 
 
Na parkouru samotném mám nejradši jeho prostor pro kreativitu, volnost a nespoutanost. Parkour vám pomůže v ovládání i posílení nejen fyzické části, ale i psychické části těla. Každý trik, skok nebo překážka je pro parkouristu výzva, kterou musí překonat a tím se dostat dál.
 
Trenérem jsme se stal převážně proto, abych mohl ostatním předat, jak bezpečně začít s trénováním. A také proto, abych mohl vidět, jak děti postupně překonávají jednotlivé výzvy.  Nakonec ale také proto, abych se něčemu novému přiučil i já sám. 

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat: