Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

JumpAcademy.cz - trampolínové centrum a parkour park Brno

JumpAcademy.cz - trampolínové centrum a parkour park Brno

Prázdniny jsou už sice za námi, ale čas na výlet si určitě najdete i teď! Víte o tom, že u nás vznikly dva nové, bezvadné trampolínové parky - jeden v Brně a druhý v Olomouci? Oba vybudoval Sahir a má v plánu otevřít další trampolínové centrum i v Jihlavě a Zlíně. A kdo ví, možná brzy najdete Jump Academy i ve vašem městě! 

 

Jump Academy Brno

Trampolínové centrum o ploše 1 000 m²  pro děti a dospělé najdete v Brně v obchodním centru Futurum Brno, Vídeňská 100, 619 00 Brno. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00. Zaskákat si zde můžete na 35 trampolínách, dvou sportovních trampolínách, vyzkoušet můžete gymnastickou stezku pro akrobatické kousky nebo basketbalovou zónu se dvěma koši nad trampolínami.

 

A to není zdaleka vše!

Pro snowboardisty a skatery je určena speciální zóna k bezpečnému rozvíjení akrobatické dovednosti. Zařádit si můžete ve velkém bazénu s měkkými houbičkami a komu zbydou síly, může vyšplhat na horolezeckou stěnu. Nebojte se vyzkoušet cokoliv, dohlížet na vás budou animátoři a trenéři jump centra. Před zahájením každé hodinu vás poučí o bezpečnosti a dají si s vámi malou rozcvičku.

 

A co takhle něco pro milovníky parkouru? Parkour park Jump Academy nabízí kroužek pro začátečníky Parkour Brno!

Každého správného parkouristu určitě nejvíce zaujme parkour zóna! S pomocí profesionálních trenérů se naučíte nové triky. V parkour zóně najdete čtyři boxy, z toho dva zešikmené. Jsou to dřevěné bedny pokryté molitanem a koženkou, tak aby byly pohodlné a hlavně bezpečné.

 

Relaxační zóna a recepce

Až vyzkoušíte všechny atrakce, dejte si sprchu a navštivte relaxační zónu. Odpočinete se tady při sledování skoků ostatních nadšenců. Nebo si můžete dát kafe a využít bezplatné wi-fi připojení. Nápoje a občerstvení si je možné zakoupit přímo na recepci. Určitě doporučuji skvělé zmrzlinové kuličky MiniMelts! Chcete na závěr prožít něco výjimečného? Nudí vás běžná realita? Láká vás průlet vesmírem nebo se zapojit do souboje stíhaček? Navštivte 9D kino. Nasaďte si speciální VR brýle a nechte se unést do jiné reality.

 

Chcete se k nám přidat?

Team Jump Academy Brno hledá posily, takže pokud se chcete přidat do party mladých lidí, kteří milují sport, napište na provoznibrno@jumpacademy.cz

 

 

Přijďte otestovat trampolíny v Jump Academy a nezapomeňte na parkour zónu!