Výsledek hledání pro výraz

Kryštof

Obrázek pro trenéra Kryštof

Je mi 16 let a pocházím z vesnice ve středočeském kraji jménem Středokluky. Trickingu se věnuji rok a půl, před tím jsem dělal necelé 2 roky parkour.

Tricking jsem poprvé objevil v jedné gymnastické hale, kde jeden hodně známý Tricker, který mimochodem taky trénuje, ,,skákal". Dělal různé kopy a jejich variace a používal je v různých kombinacích (neboli v kombech). Vždycky jsem měl rád bojové sporty a kulturu okolo toho. V Trickingové komunitě jsem poměrně dlouho takže za tu dobu, co tento nádherný sport dělám, jsem zaznamenal OHROMNÝ narůst Tricking fanoušků a počtu lidí, kteří se tomu taky začali věnovat.

Díky Trickingu jsem zjistil, že i obyčejný člověk jako já, dokáže opravdu všechno, KDYŽ TO ALE CHCE a VĚNUJE SE TOMU na 100%.  
Mnohokrát jsem si sáhl na své dno, ale i tak tento sport miluji.

V současnosti se snažím předávat své zkušenosti ostatním. Přeji si, aby se tricking stal obyčejným sportem jako je třeba fotbal.

Mezi mé další záliby patří různé bojové a adrenalinové sporty, posilování a stretching. 

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Zohir Camp 2021 Doksy 5. turnus 1.8. - 7.8.2021 (Tábor 8-11 let)

 

Termín konání: 1.8.2021 -  7.8.2021

Rekreační středisko Poslův Mlýn

Poslův mlýn 976, Doksy, 47201

 

Speciální voucher ke dni dětí platný po celý červen.

Zadejte kód DD2021 a získejte speciální slevu 500 Kč. Užijte si s námi prázdniny. laughing

 

Tento parkourový turnus bychom doporučili dětem, kteří se chtějí naučit základy parkouru. Nemají zkušenosti, nicméně je láká se naučit základní parkourové dovednosti v základech. Parkouru se budeme věnovat cca 50 % denně.

 

Turnus je ideální pro ty, kteří mají rádi pohyb, sport, koupání, různé hry, výlety, rády poznávají nové kamarády a chtějí si užít spousty srandy. To je přesně Zohir Camp.

 

Zajímá Vás, jak probíhaly campy v minulých letech? Projděte naši fotogalerii na facebooku Zohir Parkour.

 

Zaregistrujte se na parkourový kemp ještě dnes!

 

V případě neuskutečnění Zohir Camp v roce 2021 z důvodu vládních - protiepidemických opatření, garantujeme vrácení peněz!

 

Další podrobnosti k turnusu najdete v záložkách níže.

6390 Kč