Výsledek hledání pro výraz

Kryštof

Obrázek pro trenéra Kryštof

Je mi 16 let a pocházím z vesnice ve středočeském kraji jménem Středokluky. Trickingu se věnuji rok a půl, před tím jsem dělal necelé 2 roky parkour.

Tricking jsem poprvé objevil v jedné gymnastické hale, kde jeden hodně známý Tricker, který mimochodem taky trénuje, ,,skákal". Dělal různé kopy a jejich variace a používal je v různých kombinacích (neboli v kombech). Vždycky jsem měl rád bojové sporty a kulturu okolo toho. V Trickingové komunitě jsem poměrně dlouho takže za tu dobu, co tento nádherný sport dělám, jsem zaznamenal OHROMNÝ narůst Tricking fanoušků a počtu lidí, kteří se tomu taky začali věnovat.

Díky Trickingu jsem zjistil, že i obyčejný člověk jako já, dokáže opravdu všechno, KDYŽ TO ALE CHCE a VĚNUJE SE TOMU na 100%.  
Mnohokrát jsem si sáhl na své dno, ale i tak tento sport miluji.

V současnosti se snažím předávat své zkušenosti ostatním. Přeji si, aby se tricking stal obyčejným sportem jako je třeba fotbal.

Mezi mé další záliby patří různé bojové a adrenalinové sporty, posilování a stretching. 

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Praha 4 Libuš - TRICKING (ST 17:30)

 

Termín konání: 9.9.2020 - 20.1.2021

TJ Sokol Libuš

Libušská 294/129, Praha 4, 14200

 

Celkový počet lekcí: 17

 

Rozpis jednotlivých lekcí je uveden níže v záložce PŘEHLED. Termíny posledních lekcí se mohou v jednotlivých kroužcích lišit.

 

Získejte 500 Kč jako bonus na Zohir Camp 2021

 

 

Podmínky získání bonusu:

 

1. Přihlaste se na kroužek nejpozději do 15.9.2020 a včas svoji objednávku uhraďte.

 

2. Pod stejným uživatelským účtem se přihlaste do 15.10.2020 na ZOHIR Camp 2021 a v nákupním košíku použijte slevový kód "Camp2021_ERP".

 

Pokud nebude objednávka uhrazena včas, bude automaticky stornována a nárok na slevu propadá. Slevové kódy na camp jsou určeny pouze pro účastníky kroužku a jsou nepřenosné. V případě nesplnění podmínky účasti na Zohir kroužku se cena objednávky campu navýší na plnou částku.


Máte problémy s přihlášením? Chcete se dozvědět více informací? Navštivte sekci Časté dotazy.

3390 Kč