Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Užij si léto se Zohirem na letních táborech 2019!

Užij si léto se Zohirem na letních táborech 2019!

Jakmile zamáváš škole, je ten správný čas vyrazit za novými zážitky, co Ti léto nabízí. Přeci jen – máš jen dva měsíce na to nasbírat nové zkušenosti, o které se v září můžeš podělit se spolužáky. Léto je ideální období načerpat energii ze sluníčka a sebrat tak odvahu na něco nepoznaného a u toho potkat plno nových přátel třeba na sportovních táborech a kempech.

 

Přesně tak chceme léto strávit i my! A protože se léto kvapem blíží, přinášíme nabídku LAST MINUTE, která potěší hlavně rodiče. Vybrané tábory jsou nyní levnější!!! Tak o tom nezapomeň říct doma a než se rodiče rozmyslí, podívej se na výběr trenérů, se kterými se můžeš osobně setkat.

 

Vít Brázda

Parkour mu do cesty vstoupil až v jeho 18 letech. Poté, co pochopil hlavní poselství tohoto sportu, se pro něj stal celý svět jedním velkým hřištěm. Možná to někomu zní příliš bohémsky, ale popravdě musíme uznat, že být navěky nespoutaný a zároveň ctít pravidla je úctyhodná rovnováha.

 

 

Vítek trénuje děti v Brně, Vyškově, Znojmě a Olomouci.
Na táboře ho můžeš poznat tady:

Nesměř 2.,3. a 5. turnus, Křižanov 8. turnus

 

Jan Fila

 

Často chodí do přírody a hledá v ní všechny alternativy pohybu. Tato všestrannost a touha se hýbat udržuje jeho pozornost a chuť do života. Svobodu si můžeme přinést jen my sami a Honza to dobře ví. I proto je trenérem parkouru už přes pět let.

Honzu můžete znát z tréninků v Brně, ale osobně se s ním můžete poznat i tady:

Nesměř 2. a 3. turnus

 

Tomáš Lauterkranz

 

Tomáš jede jako parní mašina. Postupně se ve svém životě začal věnovat různým odvětvím sportu jako něco, co jeho tělo potřebuje, ačkoli měl již pár zranění. Ta ho omezila, ale nikdy nezastavila. Naopak ho dovedla k dalšímu poznání a ještě větší snahou své tělo rozvíjet tak, aby bylo zdravé a co nejvíc pohyblivé. Překonávání překážek pro něj není jen o skoku nebo triku. Je to také o disciplíně, pokoře a bojovnosti. A tím nám jde příkladem.

Tomáš patří mezi trenéry ve Středočeském kraji, na táboře ho můžeš poznat tady:

Křižanov 8. turnus

 

Tak využij příležitosti a užij si tábor za tu nejlepší cenu. Akce platí do 10. června.

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář