Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour Kladno

Parkour Kladno

Parkour Kladno – to je to město, kde omamně voní vysoké pece. Tak to aspoň zpíval ve známé písni YoYo Band. Poldi Kladno je pojem i pro lidi, kteří Kladno neznají, a jak to v této huti vypadalo třeba v 50. letech, můžeme vidět ve filmu Skřivánci na niti, natočeného podle knižní předlohy Bohumila Hrabala, mimochodem jednoho z čestných občanů města. To už je však minulost. V dnešní době se Kladno proslavilo zejména hokejem. Kladenští Rytíři hrají v extralize a slavný rodák Jaromír Jágr se podílí na jejich úspěších a je vzorem pro další mladé talenty.

 

V každém případě je Kladno s necelými sedmdesáti tisíci obyvatel největším městem Středočeského kraje. Svým občanům poskytuje bohatství pracovních příležitostí a ve volném čase skvělé sportovní vyžití v téměř třiceti sportovních klubech od aerobiku přes bojové sporty a curling až po volejbal. A kdyby to ještě nestačilo a vy nebo vaše děti jste měli zájem o něco opravdu „in“, co jste zatím viděli spíš ve filmu nebo v televizi a kladli jste si otázku, jak to ti odvážní kluci a holky vlastně dělají, je tady někdo, kdo vám ukáže, jak na to. Ano, mluvíme o parkouru.

 

ZOHIR  parkour Kladno - kroužky pro děti!

 

Školní rok se zase pomalu blíží a děti i rodiče už pomalu přemýšlejí, jaký kroužek tentokrát zkusí. Každý rodič by chtěl pro své dítě vybrat ideální sport, ale jak to spojit dohromady s představami dítěte? Parkour je pro děti ideální volbou, je atraktivní, dostupný a nenáročný na vybavení. Pro začátek stačí obuv vhodná do tělocvičny, tričko a tepláky. (Inspirovat se můžete na eshopu Parkour fashion) Pro děti je nejdůležitější vypěstovat si k pohybu kladný vztah a získat správné tréninkové návyky. Pravidelný pohyb má pozitivní vliv na zdraví dítěte a přináší v dnešní počítačové a mobilní době skvělý relax i pro mysl.

 

V ZOHIRu dbáme na základech a děti se tak mohou rozvíjet pod dohledem zkušených trenérů v bezpečném zázemí tělocvičny. Parkour není jen sport nebo koníček, je to hlavně styl života a vaše děti si na kroužku najdou spoustu nových kamarádů a stanou se členy ZOHIR family. Po ukončení kroužků se pak můžou všichni sejít třeba na některém letním ZOHIR campu.

 

Parkour Kladno - přímo v Kladně od září 2019 začínají parkour kroužky:

Tak pojďte do toho s námi a přihlaste se na ZOHIR parkour kroužek, třeba u vás v Kladně!