Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour Praha - kroužek a workshop

Parkour Praha - kroužek a workshop

Jaro je končně tady! Sluníčko nás láká ven do parků a ulic. Pokud žijete parkourem stejně jako my, není nic lepšího, než si po celodenním sezení ve škole nebo v práci pročistit hlavu aktivním pohybem. Parkour Praha - kde se dá nejlépe zaskákat v Praze? Jaká jsou vaše oblíbená místa? Napište nám pro inspiraci pár tipů do komentářů. My vám naopak poradíme, kam se přihlásit na parkour kroužek v Praze, abyste byli na pohyb v ulicích dostatečně připraveni a minimalizovali jste riziko zranění.

Parkour pro děti Praha - kde se nejlépe naučíte parkour v Praze? Jedině v ZOHIRU!

  • Na pravidlené parkour tréninky v Praze se můžete přihlásit do našich kroužků pro začátečníky i pokročilé od 8 let - Parkour kroužky v Praze. Například každé úterý probíhá parkour kroužek Praha 4 na ZŠ Kupeckého a nebo každý čtvrtek pro začátečníky v Praze 9.
  • Pokud nemůžete nebo nechcete chodit pravidelně, můžete se raději zúčastnit jednodenní intenzivní akce - Parkour workshop Praha. Workshopy probíhají většinou v tělocvičně a oproti kroužkům jsou o víkendu. Účastníci jsou rozděleni do menších skupinek, takže není problém, pokud se sejdou úplní začátečníci i pokročilí. Nikdy není pozdě začít!
  • Léto se kvapem blíží a tak je nejvyšší čas přihlásit se na Letní parkour tábor pro děti od 8 do 11 let.
  • Pro starší a zkušenější je vhodné letní parkour soustředení. Prožijete týden plný intenzivního tréninku parkouru a překonávání překážek. Dozvíte se informace a tipy ohledně tréninku, čekají vás dobrodružné výzvy a spousta nových kamarádů se stejným zájmem.
  • Všechny akce v okolí Prahy naleznete ZDE.

Parkour je vynikající způsob pohybu pro děti a Praha nabízí obrovské množství možností tréninku pod vedením zkušených trenérů parkouru - Zohir family. Doběhněte proto na některé naše parkour Praha tréninky :)

 

Pokud jste hledali - parkour Praha, parkour pro děti Praha, parkour Praha 4, parkour kroužek Praha, parkour workshop Praha, parkour Praha tréninky – tak jste tady dobře :-)

 

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář