Výsledek hledání pro výraz
Obrázek pro kategorii Licence

Licence

Trenérské licence, semináře a kurzy

Být parkourovým trenérem je velká zodpovědnost, proto nejde jen tak vést tréninky bez dalšího vzdělání. Právě k tomu jsou určeny naše kurzy k získání trenérských licencí na parkour. Poskytnou nejen nezbytné podklady k tomu stát se trenérem, ale také právní jistotu. A taky to vypadá dobře v životopise.

 

Pro koho jsou určeny

Jednodenní semináře jsou pro všechny starší 15 let, kteří si chtějí rozšířit obzory – ať už z osobního zájmu, nebo chtějí rozšířit poznatky z jiných sportovních odvětví, která ovládají. Semináře jsou jednodenní školení zaměřené vždy na jedno vybrané téma s cílem rozšířit znalosti účastníků.

Dlouhodobý kurz je pro všechny starší 15 let, kteří mají zkušenosti s parkourem a chtějí se stát odborníky, parkourovými trenéry s oficiální licencí. Kurz je rozdělen do tří víkendů naplněných teorií sportovního tréninku i parkouru, stejně jako praxí s vlastním tréninkem a vedením tréninku.

Pro naše trenéry a lektory jsme připravili speciální slevu na cenu kurzovného. Více informací získáte u jednotlivých regionálních manažerů.

Pokud chyste s námi rádi spolupracovali, ale zatím nespolupracujete, ozvěte se nám na e-mail: beyerova@zohir.cz

 

Dlouhodobý kurz

Dlouhodobý kurz je základem pro získání parkourové trenérské licence nezbytné k oficiálnímu vedení parkourových tréninků.

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zkušenosti s parkourem nebo jinými sporty a chtějí se stát trenéry parkouru. Náplň lekcí poskytuje kompletní základy pro budoucí trenéry: teoretická část se skládá z parkourových hodnot a myšlenek, strukturování tréninku či první pomoci. Praxe je rozdělena na kondiční část a technickou část, tedy fyzickou přípravu včetně regenerace a parkourové techniky a prvky. Součástí kurzu je i trenérská praxe na ZOHIR workshopu, k získání licence je pak třeba složit závěrečnou zkoušku.

Další informace:

  • celková hodinová dotace kurzu činí 50 hodin
  • kurz je rozdělen do tří víkendů (vždy sobota a neděle), denně v časech 9:00 - 18:00 (včetně přestávek)
  • teoretická část kurzu zahrnuje historii a hodnoty parkouru, vedení a strukturu tréninku, dopomoc a záchranu a první pomoc
  • kondiční část se věnuje teorii i praxi rozvoje rychlosti, síly, vytrvalosti a koordinace
  • technická část se věnuje všem oblastem parkourového pohybu od základních cviků na zemi, přes základní přeskoky až po akrobacii a flow
  • součástí je také trenérská praxe, tedy vedení tréninku (parkourového workshopu)
  • kurz je zakončenou zkouškou nutnou pro zisk trenérské licence 

Zaměření jednotlivých licencí najdete v detailu produktu. Lektory jsou špičky českého parkouru s mnohaletými zkušenostmi s vedením tréninků.

Pokud máte nějaké otázky, přečtěte si nejprve prosím často kladené otázky. Pokud v nich nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat na info@zohir.cz a rádi vám poskytneme bližší informace :) Fotky z akci najdete na naší facebookové stránce v sekci Fotky

 

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Parkour licence 3 Praha - připravujeme na podzim 2021

Termín konání:  

Místo konání:  ,

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.
9990 Kč

Klikněte