Výsledek hledání pro výraz
Obrázek pro kategorii Licence

Licence

Trenérské licence, semináře a kurzy

Být parkourovým trenérem je velká zodpovědnost, proto nejde jen tak vést tréninky bez dalšího vzdělání. Právě k tomu jsou určeny naše kurzy k získání trenérských licencí na parkour. Poskytnou nejen nezbytné podklady k tomu stát se trenérem, ale také právní jistotu. A taky to vypadá dobře v životopise.

 

Pro koho jsou určeny

Jednodenní semináře jsou pro všechny starší 15 let, kteří si chtějí rozšířit obzory – ať už z osobního zájmu, nebo chtějí rozšířit poznatky z jiných sportovních odvětví, která ovládají. Semináře jsou jednodenní školení zaměřené vždy na jedno vybrané téma s cílem rozšířit znalosti účastníků.

Dlouhodobý kurz je pro všechny starší 15 let, kteří mají zkušenosti s parkourem a chtějí se stát odborníky, parkourovými trenéry s oficiální licencí. Kurz je rozdělen do tří víkendů naplněných teorií sportovního tréninku i parkouru, stejně jako praxí s vlastním tréninkem a vedením tréninku.

Pro naše trenéry a lektory jsme připravili speciální slevu na cenu kurzovného. Více informací získáte u jednotlivých regionálních manažerů.

Pokud chyste s námi rádi spolupracovali, ale zatím nespolupracujete, ozvěte se nám na e-mail: beyerova@zohir.cz

 

Dlouhodobý kurz

Dlouhodobý kurz je základem pro získání parkourové trenérské licence nezbytné k oficiálnímu vedení parkourových tréninků.

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zkušenosti s parkourem nebo jinými sporty a chtějí se stát trenéry parkouru. Náplň lekcí poskytuje kompletní základy pro budoucí trenéry: teoretická část se skládá z parkourových hodnot a myšlenek, strukturování tréninku či první pomoci. Praxe je rozdělena na kondiční část a technickou část, tedy fyzickou přípravu včetně regenerace a parkourové techniky a prvky. Součástí kurzu je i trenérská praxe na ZOHIR workshopu, k získání licence je pak třeba složit závěrečnou zkoušku.

Další informace:

  • celková hodinová dotace kurzu činí 50 hodin
  • kurz je rozdělen do tří víkendů (vždy sobota a neděle), denně v časech 9:00 - 18:00 (včetně přestávek)
  • teoretická část kurzu zahrnuje historii a hodnoty parkouru, vedení a strukturu tréninku, dopomoc a záchranu a první pomoc
  • kondiční část se věnuje teorii i praxi rozvoje rychlosti, síly, vytrvalosti a koordinace
  • technická část se věnuje všem oblastem parkourového pohybu od základních cviků na zemi, přes základní přeskoky až po akrobacii a flow
  • součástí je také trenérská praxe, tedy vedení tréninku (parkourového workshopu)
  • kurz je zakončenou zkouškou nutnou pro zisk trenérské licence 

Zaměření jednotlivých licencí najdete v detailu produktu. Lektory jsou špičky českého parkouru s mnohaletými zkušenostmi s vedením tréninků.

 

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

 

Pavel

"Ahoj lidi, nevíte jestli zkusit licenci? Mohu vám to doporučit. Ne že jen získáte licenci že můžete trénovat, ale získáte další zkušenosti a dokonce se můžete naučit i spoustu dalších věcí. Můžete se naučit nové triky, jak děti něco učit a taky si zaskáčete. Já osobně jsem spokojený a dost věcí jsem se přiučil i dozvěděl. Není to jen učit se, ale je to i zábavné. Doprovází vás super lektoři jak parkouru, tak i zdravé výživy a první pomoci. Jsem rád že jsem do toho šel a nelituji toho. :)" 

Matěj

"Licenci mám za sebou a můžu říct že jsem fakt rád že jsem do toho šel. Pro trénování dětí je to podle mě potřeba. Kombinace super trenérů a dobrého plánu je perfektní. Získal jsem nespočet důležitých informací. Vřele doporučuji 😉" 

Radim

"Licenci jsem úspěšně zvládl a jsem hrozně rád, že jsem mohl být součástí takhle skvělých víkendu. Nejen, že teď už mohu trénovat děti, ale naučil jsem se spoustu nových triků a dozvěděl se spoustu užitečných informací. Všichni trenéři byli suproví a děkuji, že jsem mohl být tohoto součástí. Vřele doporučuju!!!"

 

" Navštivte také náš Facebook "

 

Máte další otázky?

Předtím, než kontaktujete zákaznickou podporu, si prosím zkuste pročíst časté dotazy a odpovědi.   

 

 

 

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Parkour licence 2 Brno (12.9.2020 - 11.10.2020)

Termín konání:  12.9.2020 -  11.10.2020

Místo konání:  ,

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.
9990 Kč

Parkour licence 3 Praha (5.9.2020 - 4.10.2020)

Termín konání:  5.9.2020 -  4.10.2020

Místo konání:  ,

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.
9990 Kč

Klikněte