Výsledek hledání pro výraz

Vítej na ZOHIR CAMPU!

na táboře a soustředění pro děti a mládež, kde se s námi budeš celý týden věnovat parkouru a freerunningu. Pro letošní rok jsme připravili dvě varianty ZOHIR Campu. Jsou jimi letní tábor a letní soustředění.

 

Letní parkourový tábor

Je určen pro ty, kteří chtějí s parkourem začít, nebo si chtějí vyzkoušet základy a jednodušší prvky a parkourové skoky a nemají v plánu se parkouru věnovat i po skončení tábora.

Na táboře budeš mít možnost naučit se základní parkourové techniky, ale společně se budeme věnovat i jiným aktivitám, které patří ke zdravému tréninku, třeba dalším sportům, vytrvalostním cvičením anebo odpočinku, aktivní relaxaci a regeneraci.

Tábor provází také celotáborová hra Urban Ninja, během níž účastníci získávají dovednosti mladých ninjů. Správný ninja musí mít silné tělo, ale také silného ducha, aby překonal všechny nástrahy na své cestě. Přesně to je motivem hry Urban Ninja.

Parkour camp neznamená naučit se salto vzad a jet domů. Ukážeme ti, jak trénovat, aby ses nezranil. Nebude to jenom dřina, užiješ si i spoustu zábavy s novými kamarády z řad trenérů i dalších účastníků.

ZOHIR Campy jsou rozděleny i dle věku, a to do tří kategorií: 8-11 let, 12 a více let a 14 a více let. 

Minimální věk pro účast na ZOHIR Camp je 8 let.

Personál ZOHIR Campu tvoří zkušení parkouroví trenéři, kteří mají na starost sportovní část, a pedagogičtí pracovníci s praxí, kteří zajišťují plynulý chod a průběh tábora či soustředění.

Jak si zarezervovat ZOHIR Camp 2019?

1. Vyberte si z nabídky lokalit Doksy, Nesměř nebo Křižanov

2. Zvolte úroveň mezi táborem a soustředěním

3. Vyberte adekvátní věkovou kategorii mezi 8-11 let / 12 a více let / 14 a více let

4. Najděte datum, které Vám vyhovuje (turnusy jsou od neděle do soboty)

5. Vytvořte si objednávku

Máte další otázky?

Předtím než kontaktujete zákaznickou podporu si prosím zkuste pročíst si časté dotazy a odpovědi