Výsledek hledání pro výraz

Příměstský camp Brno 2020 - 2.turnus

Jump Planet Brno
Popis akce
3290 Kč
Trenér: Vít

Termín konání:  13.7.2020 -  17.7.2020

Místo konání:  Jump Planet Brno, Vídeňská 100, Brno , 61900

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.
Specifikace produktů
Kraj Jihomoravský kraj
Sport Parkour
Cena 3 290 Kč
Den v týdnu Pondělí
Začátek akce 8:30
Konec akce 15:00
Místo konání Jump Planet Brno
Město Brno
Data konání lekcí 13.7.2020
Popis

Orientační program:

08:30 – 09:00    sraz, pravidla, rozcvička

09:00 – 12:00    dopolední trénink (2x Jump Aréna, parkour v tělocvičně/venku, jiná sportovní aktivita)

12:00 – 13:00    oběd, načerpání sil do dalšího tréninku

13:00 – 15:00    odpolední trénink (parkour v tělocvičně/venku)

Trénink obsahuje workout, parkourové techniky (vaulty, pk roll, precise, stride, brachiace atd.), základy akrobacie či skákání na trampolínách (základy skákání, salt a další triky).

 

Pro koho je soustředění určené?


Je určen pro všechny sportovní nadšence od 8 do 13 let, a to bez ohledu na to, zda už parkour trénovali nebo jsou úplní nováčci. Naučíš se základní cviky vedoucí k celkovému pohybovému rozvoji, který je důležitý nejen pro parkour, ale i pro další sporty.


Co očekávat?


Od pondělí do pátku se budeme scházet v tělocvičně/jump aréně, kde začneme ranním warm-upem. Kromě parkouru, který je hlavní náplní, se můžeš těšit na další pohybové aktivity a hry. Na každý den jsme si připravili speciální program a pokud bude příznivé počasí, nevynecháme ani trénink venku.


Co s sebou?


Pohodlnou sportovní obuv, oblečení na trénink (může být i volnočasové), láhev na pití, batůžek, menší kapesné. Když bude sluníčko, tak si nezapomeň přibalit kšiltovku a opalovací krém. Pokud by bylo potřeba něco dalšího (např. plavky), dáme vědět předem. Za případné ztráty organizátoři neručí.

 

Důležité upozornění

Při příjezdu na camp je nutné předložit vyplněné Potvrzení o zdravotní způsobilosti a Čestné prohlášení o bezinfekčnosti účastníka (pouze u mladších 18 let). Tyto formuláře najdete v sekci Ke stažení. Odkaz Vám přijde také spolu s fakturou na Vaši emailovou adresu. Účast na táboře bez odevzdání těchto dokumentů není možná!


Bezpečnost


Na campu klademe velký důraz na bezpečnost. Přítomný je proškolený zdravotník s lékárničkou. Naši trenéři jsou certifikovaní a mají trenérskou licenci typu B akreditovanou Ministerstvem školství a tělovýchovy. Složitější techniky nacvičujeme do dopadových žíněnek a během tréninku používáme přiměřené jištění. Dohled nad dětmi provádíme po celou dobu účasti a všichni pedagogičtí pracovní mají školení Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.


Objednávka


Objednávku je možné vytvořit pouze přes naše webové stránky jako registrovaný zákazník. Na registrační email, budete dostávat veškeré důležité informace. Po objednání vybraného turnusu přijde na zadaný email shrnutí a zálohová faktura s veškerými platebními údaji (číslem účtu, datem splatnosti a variabilním symbolem). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol. Bez něj není možné platbu identifikovat.


Platba


Po registraci na vybraný turnus Vám bude na zadanou e-mailovou adresu zaslána faktura s veškerými platebními údaji - číslem účtu, datem splatnosti a variabilním symbolem. Vždy dodržujte variabilní symbol, bez něj není možné platbu identifikovat. Při platbě v  Eurech vyplňte variabilní symbol do zprávy pro příjemce, abychom mohli platbu spárovat. Žádné jiné údaje do této kolonky nevyplňujte. Pro objednávky vyplněné v krátkém časovém období před turnusem není datum splatnosti uvedené na faktuře podstatné. Při objednání cca 14 dní před začátkem turnusu je třeba uhradit platbu za kemp jednorázově, pokud možno okamžitě.

 

Tip

Na pobyt na kempu můžete využít také příspěvek  zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovny. Žádost o potvrzení platby či úpravu faktury zasílejte na info@zohir.cz.

 

Kontakt

Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, zkuste si prohlédnout naši sekci s častými dotazy. Případně nás kontaktujte na emailu info@zohir.cz nebo ve zprávách na naší facebookové stránce.

 

Specifikace produktů
Kraj Jihomoravský kraj
Sport Parkour
Cena 3 290 Kč
Den v týdnu Pondělí
Začátek akce 8:30
Konec akce 15:00
Místo konání Jump Planet Brno
Město Brno
Data konání lekcí 13.7.2020