Výsledek hledání pro výraz

Radim

Obrázek pro trenéra Radim

Jmenuji se Radim a parkouru se věnuji 5 let. S parkourem jsem začal ve svých 11 letech. Vždy mě fascinovali salta a různé přeskoky. Rozhodl jsem se tedy zkusit parkour. Začátky byli těžké. Spousta bolestivých pádů a neúspěchů. Tolikrát jsem si říkal, že s parkourem skončím! Věděl jsem ale, že když to nevzdám, tak jednoho dne dokážu, co jsem vždy chtěl. Postupem času jsem si všímal postupného zlepšení, ze kterého jsem měl radost a měl motivaci stále pokračovat.

V roce 2017 jsem začal pomáhat na kroužku ve svém městě a tady jsem si uvědomil, že své znalosti a dovednosti mohu předávat i ostatním. Začal jsem se o to více zajímat a udělal si trenérskou licenci, na které jsem získal mnohé trenérské dovednosti. Dnes chci pomoct co nejvíce lidem zlepšit se bezpečně a efektivně!

NENÍ DŮLEŽITÉ KOLIKRÁT SE TI TO NEPOVEDE, POKUD VYDRŽÍŠ DOKÁŽEŠ VŠE!

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Zohir Camp 2021 Nesměř 5. turnus 1.8. - 7.8.2021 (Soustředění 9-13 let)

 

Termín konání: 1.8.2021 -  7.8.2021

Rekreační středisko Nesměř

Dolní Heřmanice, Nesměř, 59401

 

Speciální voucher ke dni dětí platný po celý červen.

Zadejte kód DD2021 a získejte speciální slevu 500 Kč. Užijte si s námi prázdniny. laughing

 

Tento parkourový turnus bychom doporučili těm, kteří již mají zkušenosti s parkourem, mají základní parkourové dovednosti a chtějí parkourové umění posunout na vyšší úroveň. Sportovní část turnusu může být také výborná průprava nebo inspirace pro jiné sporty.

 

Tréninky budou intenzivní a budou zaměřené na zvládnutí obtížnějších skoků, včetně protahování a 10 km běhu. Parkouru se budeme věnovat podstatnou část sportovní části programu na Zohir Camp. Součástí turnusů budou odpočinkové seznamovací aktivity a výlet po okolí.

 

Turnus je ideální pro všechny, kdo chtějí využít jedinečné šance se pod vedením zkušených trenérů posunout v parkourovém umění dále.

 

Zajímá Vás, jak probíhaly campy v minulých letech? Projděte naši fotogalerii na facebooku Zohir Parkour.

 

Zaregistrujte se na parkourový kemp ještě dnes!

 

Termín konání: 1.8.2021 -  7.8.2021

Rekreační středisko Nesměř

Dolní Heřmanice, Nesměř, 59401

 

Tento parkourový turnus bychom doporučili dětem, kteří se chtějí naučit základy parkouru. Nemají zkušenosti, nicméně je láká se naučit základní parkourové dovednosti v základech. Parkouru se budeme věnovat cca 50 % denně.

 

Turnus je ideální pro ty, kteří mají rádi pohyb, sport, koupání, různé hry, výlety, rády poznávají nové kamarády a chtějí si užít spousty srandy. To je přesně Zohir Camp.

 

Zajímá Vás, jak probíhaly campy v minulých letech? Projděte naši fotogalerii na facebooku Zohir Parkour.

 

Zaregistrujte se na parkourový kemp ještě dnes!

 

V případě neuskutečnění Zohir Camp v roce 2021 z důvodu vládních - protiepidemických opatření, garantujeme vrácení peněz!

 

Další podrobnosti k turnusu najdete v záložkách níže.

6490 Kč