Výsledek hledání pro výraz

Štěpán

Obrázek pro trenéra Štěpán

Myslím si, že člověk by se měl neustále někam posouvat a zlepšovat se.

Sport a pohyb je moje vášeň. Dá se říct, že je tomu tak právě díky parkouru, na který jsem před několika lety narazil. Od mých začátků jsem urazil velký kus cesty a měl jsem tu čest a možnost potkat skokany, kteří stáli u zrodu této sportovní disciplíny, skupinu Yamakasi.

Snažím se být mravním příkladem pro své okolí a rád s ostatními sdílím svoje zkušenosti. V životě pro mě také hrají velice důležitou roli moji přátelé.

Nyní studuji tělesnou výchovu a sport na Pedagogické fakultě UJEP. V budoucnu bych se chtěl stále věnovat parkouru a jeho výuce. Díky vystudované vysoké škole budu mít příležitost vést hodiny tělesné výchovy na školách a zájmové kroužky pro děti a mladistvé.

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Zohir Camp 2021 Doksy 8.B turnus 22.8. - 28.8.2021 (Intenzivní hardcore soustředění 14+)

 

Termín konání: 22.8.2021 -  28.8.2021

Rekreační středisko Poslův Mlýn

Poslův mlýn 976, Doksy, 47201

 

Speciální voucher ke dni dětí platný po celý červen.

Zadejte kód DD2021 a získejte speciální slevu 500 Kč. Užijte si s námi prázdniny. laughing

 

Tento parkourový turnus bychom doporučili pouze zkušeným parkouristům, kteří mají za sebou během posledních let minimálně několik měsíců intenzivního tréninku. Účastníci buď pravidelně navštěvují parkourové kroužky anebo se v minulých letech zúčastnili soustředění Zohir Camp. Jejich parkourové dovednosti, stejně tak fyzická připravenost, jsou již na vyšší úrovni.

 

Program bude zaměřen na obtížnější skoky, přemety včetně intenzivního posilování a 10 km běhu. Očekává se, že účastník je schopen zaběhnout 10 km v mírném tempu.

 

Cílem turnusu je posunout účastníky na vyšší úroveň v rámci parkourových dovedností včetně fyzické i psychické připravenosti. 

 

Trenérský tým bude vybrán z jedněch z nejlepších trenérů parkouru v České republice. Turnus může také sloužit jako výborná příprava pro účastníky, kteří by se chtěli v následujících letech být součástí trenérského týmu Zohir

 

Zajímá Vás, jak probíhaly campy v minulých letech? Projděte naši fotogalerii na facebooku Zohir Parkour.

 

Zaregistrujte se na parkourový kemp ještě dnes!

 

V případě neuskutečnění Zohir Camp v roce 2021 z důvodu vládních - protiepidemických opatření, garantujeme vrácení peněz!

 

Další podrobnosti k turnusu najdete v záložkách níže.

6790 Kč