Výsledek hledání pro výraz

Veronika

Obrázek pro trenéra Veronika

Tento sport mi k srdci přirostl velice rychle. Bylo to ještě na základní škole cca v 7-8 třídě, kdy nám starší ročníky uspořádaly show (TALENT) a jeden z chlapců předvedl přeskoky přes stoly, které normálně sloužily jako jídelní stoly v kuchyni. V tu chvíli jsem sice nevěděla, že se tento sport jmenuje parkour, ale vím, že mě uchvátil.

Ihned jsem začala hledat bližší informace, co by to mohlo být a chtěla jsem to také zkusit. Mé začátky a pokusy nebyly moc dobré, ale tak je to vždy, když s něčím začínáte.

Jednou jsem si řekla, že už by to chtělo víc a zúčastnila jsem se jednodenního workshopu parkouru. Zde jsem konečně pochopila, o co v tomto sportu vůbec jde, a jak ho správně začít dělat. A tak to vše začalo. Začala jsem se zlepšovat a poznávat komunitu. Nakonec jsem si řekla, že bych chtěla své zkušenosti předávat dál. A komu jinému než dětem. Dětem, které jsou teď stejně na začátku jako jsem kdysi byla já.

Aktuálně jsem studentka Masarykovi univerzity fakulty sportovních studií v Brně. Mezi mé jiné zájmy patří každý jiný sport. Ať už jde o cvičení, brusle, kolo atd. Dále ráda cestuji a chodím na výlety.

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat: