Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Využijte příspěvku na letní tábory pro děti

Využijte příspěvku na letní tábory pro děti

V červnu končí parkourové kroužky pro děti a Vás možná už teď napadá, jakým způsobem zabavit děti po dobu prázdnin. Zohir nabízí možnost letních parkourových táborů pro děti od 8 do 11 let, pro starší je potom v nabídce letní parkourové soustředění (pro děti od 10-18 let). Dětem tak můžete dopřát jedinečný zážitek mezi těmi, kdo milují pohyb v přírodě a parkour pojali jako životní filozofii. Vaše děti se tak nejenže vypilují v technikách, ale po prázdninách budou moct pokračovat s dětmi, se kterými se skamarádili na táboře. Táborem to tedy rozhodně nekončí!!!

Abychom udělali radost i vám, rodičům, připravili jsme pro Vás možnosti, díky kterým můžete mít nejen samotný tábor, ale také kroužek, levnější. Na tyto aktivity totiž můžete čerpat příspěvky – od zaměstnavatele i od pojišťovny.

Příspěvky od zaměstnavatele

Každý zaměstnavatel má připravené pro svoje zaměstnance určité firemní benefity. Někteří poskytují v rámci těchto výhod také příspěvek na letní tábor pro děti svých zaměstnanců, a to ve formě nepeněžité pomoci, z prostředků vlastního fondu sociálních a kulturních potřeb. Co to znamená nepeněžitá pomoc? Zaměstnavatel neposkytuje finance přímo na účet, ale jako proplacení zálohové faktury, kterou mu zaměstnanec donese. Proto, pokud máte možnost takového příspěvku, domluvte se s námi a my Vám fakturu na míru upravíme ještě před samotnou úhradou.

K tomuto bodu doplníme, že příspěvek od zaměstnavatele na tábor je jeho dobrovolnou aktivitou a jeho čerpání i výše záleží individuálně na konkrétním zaměstnavateli. Proto, pokud si nejste jistí, doporučujeme Vám informovat se na personálním oddělení Vašeho zaměstnavatele, zda tyto příspěvky nabízí.

V souvislosti se zaměstnavateli musíme také zmínit příspěvky od odborových svazů. Ty nabízejí příspěvky na letní tábory také, přičemž obvykle stačí, když je členem odboru pouze jeden z rodičů. Například Odborový svaz pracovníků kultury a ochrany přírody (OSPKOP) přispívá na tábor dítěti do 16 let částkou 1.000,- Kč.

Pokud jste členem jakéhokoli odboru, který patří pod Českomoravskou konfederaci odborových svazů, pravděpodobně získáte příspěvek i od nich. Tento příspěvek je v řádu několik stovek korun.

Když bude stanovisko Vašeho zaměstnavatele kladné a příspěvek na camp či kroužek schválí, budeme potřebovat na info@zohir.cz zaslat následující informace:

 • název a sídlo zaměstnavatele
 • IČ, popřípadě DIČ zaměstnavatele
 • jméno a datum narození účastníka
 • jméno rodiče, popřípadě jakou funkci ve firmě vykonává

Pro urychlení komunikace si také prosím připravte variabilní symbol objednávky. 

Příspěvky od zdravotních pojišťoven

Další možností je získání příspěvku od zdravotní pojišťovny. I zde opět platí, že příspěvky nejsou paušální pro všechny pojišťovny, ale každá pojišťovna to má jinak. Proto předkládáme podmínky některých z nich.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Poskytuje příspěvek na letní tábor dětem od 6 do 16 let včetně. Podmínkou pro získání příspěvku je minimální délka trvání tábora v rozmezí čtyř kalendářních dnů a musí se jednat o tábor pořádaný v období letních prázdnin – Zohir Camp splňuje obojí. Příspěvek se vyplácí na základě potvrzení o účasti na letním táboře, který Vám rádi vystavíme na jejich formulář (máme k dispozici). Pojišťovna poté vyplácí částku v maximální výši 1.000,- Kč.

Zároveň doplníme, že tato pojišťovna patří v přispívání podobných aktivit k nejštědřejším – jejího příspěvku můžete následně využít i v případě parkourového kroužku, protože kromě příspěvku na letní tábor vyplácí 500,- Kč na pravidelné sportovní aktivity.

Oborová zdravotní pojišťovna (207)

Přispívá prostřednictvím tzv. Vitakarty. Výše příspěvku se poté určuje dle výše kreditů, které klient na této kartě má. Tyto kredity jsou klientovi přidělovány v průběhu celého roku za různé aktivity v péči o své zdraví. Aktuální výši lze poté zjistit prostřednictvím svého konta.

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (211)

V roce 2019 přišla tato pojišťovna s novinkou – Dětské sportovní léto 2019. V rámci tohoto programu nabízí příspěvek ve výši 500,- Kč na letní sportovně pohybový pobyt konaný v době prázdnin, tj. od 29. června do 1. září 2019, což splňujeme. I zde musíme zmínit možnost i následného přispění – pojišťovna zároveň umožňuje čerpat 2x500,- Kč na sportovní pohybové aktivity dětí, takže je možné čerpat příspěvek i na parkourový kroužek.

Revírní bratrská pokladna (213)

Hradí prázdninový pobytový tábor v přírodě organizovaný školou, sportovní nebo zájmovou organizací, v trvání minimálně 7 dní. Příspěvek je určen dětem do ukončení povinné školní docházky a je ve výši max. 1.000,- Kč.

Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)

Nezapomeneme ani na VZP. Příspěvek na letní tábor bohužel neposkytuje, pro své klienty má ale benefit ve formě příspěvku na sportovní aktivity ve výši 500,- Kč – můžete ji tedy využít na parkourový kroužek.

 

 • Pokud tedy nechcete o příspěvek přijít, podívejte se na naši nabídku kempů na stránkách Zohir Camp (www.zohir.cz) a vyberte svým dětem zážitek v Doksech, Nesměři nebo Křižanově.
 • Poté nás zkontaktujte a my Vám vystavíme potřebné potvrzení.
 •  Toto potvrzení o zaplacení bývá pro pojišťovny akceptovatelné zpravidla tři měsíce, přesto doporučujeme zajít na pojišťovnu co nejdříve (pro jistotu).
 • Příspěvek od zaměstnavatele doporučujeme řešit před úhradou, příspěvek od pojišťovny po úhradě (vystavuje se potvrzení o zaplacení).
 • Požadavek na vystavení potvrzení akceptujeme maximálně do 3 měsíců po skončení naší akce. Potvrzení bude moci být z naší strany zasláno pouze emailovou poštou. Jiné možnosti nemůžeme akceptovat.
 • Přípravy na léto vrcholí a práce máme stále víc a víc. Proto prosím nečekejte, že Vám potvrzení či změněnou fakturu pošleme obratem. Budeme se snažit všechny Vaše požadavky vyřídit co nejdříve, ale přeci jen nám nějaký ten den na zpracování dejte.
 • Pokud ovšem máte pocit, že čekáte až přespříliš dlouho, napište nám! Co kdyby se náhodou stalo, že Váš mail po cestě k nám někde zabloudil…


A NEZAPOMEŇTE – léto si užíváme všichni společně. Děti zážitky na táboře a rodiče klidem ve formě pravidelných fotografií, které jim jsou zasílány prostřednictvím facebookové stránky. Těšíme se na vás!!!


Zohir Team
Aktualizovano : 25.2.2019

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář