Výsledek hledání pro výraz

ZOHIR Camp 2020 Nesměř 3. turnus - Letní parkourový tábor (8-11 let)

Rekreační středisko Nesměř

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Popis akce
5990 Kč
Trenéři: Vít , Aneta , Miroslav , Vendula , Daniel , Jakub

Termín konání:  19.7.2020 -  25.7.2020

Místo konání:  Rekreační středisko Nesměř, Dolní Heřmanice, Nesměř, 59401

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.

OMLOUVÁME SE, ALE AKCE JE ZAPLNĚNÁ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU MŮŽETE VYPLNIT DOTAZNÍK NÁHRADNÍKA NA TOMTO ODKAZU. BUDEME VÁS INFORMOVAT, JAKMILE SE MÍSTO UVOLNÍ.

Specifikace produktů
Město Nesměř
Místo konání Rekreační středisko Nesměř
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Začátek akce 10:00
Konec akce 14:00
Cena 5 990 Kč
Data konání lekcí 19.7.2020
Kraj Kraj Vysočina
Popis

Pro koho je tábor určen?


Je určen pro ty, kteří chtějí začít s parkourem. Účastník bude mít možnost naučit se základní cviky, ale také se věnovat všeobecnému pohybovému rozvoji, který mu v parkouru pomůže.
Krom toho bude zajištěn dostatek zábavných a odpočinkových aktivit včetně celotáborové hry. Tábor je určen pro děti a mladistvé, kteří si parkour chtějí vyzkoušet, popřípadě s ním začínají a berou ho jako možnost skvělého trávení volného času s přáteli. Tréninku parkouru budeme věnovat zhruba 40 % času.


Co očekávat?


Týden v pohybu nejen při parkouru, ale u spousty dalších aktivit jako jiné sporty, hry a výzvy. Účastníky také čeká celotáborová hra.


Co s sebou?


Vše, co je třeba na sportovní tábor: pohodlnou sportovní obuv, oblečení na trénink (budeme trénovat i v lese, takže si s sebou vezměte spíše věci, které můžete zašpinit), vlastní spacák (není nutný, místo spacáku možno zapůjčit lůžkoviny zdarma), menší kapesné, můžete si vzít i elektroniku – ne mobilní telefony (na přístavbě a v hlavní budově jsou zásuvky), plavky, hygienické potřeby – osuška, pasta, zubní kartáček, sprchový gel, šampón, a v neposlední řadě dobrou náladu. Za případné ztráty organizátoři neručí.


Pravidla


Po celou dobu konání tábora je striktně zakázáno v táboře a okolí konzumovat alkoholické nápoje, kouřit, brát drogy. Dále je zakázáno opouštět areál tábora bez svolení a informování svého instruktora. Trénovat zodpovědně a poslouchat vedoucí. Skákání mimo dobu vyhrazenou pro trénink bez dozoru trenéra je zakázáno. V případě hrubého porušení pravidel máme právo účastníka okamžitě poslat domů bez finanční náhrady. Každý účastník je povinen trénovat v rámci svých možností a o jakékoli změně zdravotního stavu ihned informovat zdravotníka tábora.


Proč jsou mobilní telefony zakázané?


Důvodem je prevence rozbití, ztráty / krádeže, kyberšikany a lepší zapojení dětí do programu. Týden před začátkem turnusu zasíláme email, který obsahuje kontakty na personál tábora. Děti si naopak mohou v případě potřeby zavolat z mobilního telefonu, který je k dispozici u hlavního vedoucího.


Bezpečnost


Na campu klademe velký důraz na bezpečnost. Přítomný je proškolený zdravotník s lékárničkou. Naši trenéři jsou certifikovaní a mají trenérskou licenci typu B akreditovanou Ministerstvem školství a tělovýchovy. Složitější techniky nacvičujeme do dopadových žíněnek a během tréninku používáme přiměřené jištění. Dohled nad dětmi provádíme 24/7 a všichni pedagogičtí pracovní mají školení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci.


Objednávka


Po objednání vybraného turnusu skrze naše webové stránky Vám na zadaný email přijde shrnutí objednávky (faktura, podrobné informace o daném turnusu, obchodní podmínky a dokumenty nutné pro nástup na tábor (formulář pro lékařské potvrzení a prohlášení). Na email, který při objednávce zadáte, budeme zasílat veškeré důležité informace ohledně tábora, který jste si objednali.


Platba


Po odeslání registrace na vybraný turnus Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde faktura s veškerými platebními údaji (tedy číslem účtu, datem splatnosti a variabilním symbolem – při platbě vždy dodržujte variabilní symbol, bez něj není možné platbu identifikovat.

Tip

Pro účast na campu můžete využít také příspěvek zaměstnavatele nebo Vaší zdravotní pojišťovny. Při platbě v eurech vyplňte variabilní symbol do poznámky v objednávce, abychom mohli platbu spárovat. Do poznámky žádné jiné údaje nevyplňujte.


Důležité upozornění


Při příjezdu na camp je nutné předložit vyplněné potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti a čestné prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti účastníka (pouze u mladších 18 let). Tyto formuláře obdržíte spolu s fakturou na Vaši emailovou adresu. Účast na táboře bez odevzdání těchto dokumentů není možná.


Kontakt


Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, zkuste si prohlédnout naši sekci s častými dotazy. Případně nás kontaktujte na emailu info@zohir.cz nebo ve zprávách na naší facebookové stránce.

Specifikace produktů
Město Nesměř
Místo konání Rekreační středisko Nesměř
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Začátek akce 10:00
Konec akce 14:00
Cena 5 990 Kč
Data konání lekcí 19.7.2020
Kraj Kraj Vysočina