Výsledek hledání pro výraz

ZOHIR Camp 2020 Nesměř 3. turnus - Letní parkourový tábor (8-11 let)

Rekreační středisko Nesměř
Popis akce
5990 Kč
Trenér: Vít

Termín konání:  19.7.2020 -  25.7.2020

Místo konání:  Rekreační středisko Nesměř, Dolní Heřmanice, Nesměř, 59401

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.
Specifikace produktů
Kraj Vysočina
Město Nesměř
Místo konání Rekreační středisko Nesměř
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Začátek akce 10:00
Konec akce 14:00
Cena 5 990 Kč
Data konání lekcí 19.7.2020
Popis

Pro koho je tábor určen?


Je určen pro ty, kteří chtějí začít s parkourem. Účastník bude mít možnost naučit se základní cviky, ale také se věnovat všeobecnému pohybovému rozvoji, který mu v parkouru pomůže.
Krom toho bude zajištěn dostatek zábavných a odpočinkových aktivit včetně celotáborové hry. Tábor je určen pro děti a mladistvé, kteří si parkour chtějí vyzkoušet, popřípadě s ním začínají a berou ho jako možnost skvělého trávení volného času s přáteli. Tréninku parkouru budeme věnovat zhruba 40 % času.


Co očekávat?


Týden v pohybu nejen při parkouru, ale u spousty dalších aktivit jako jiné sporty, hry a výzvy. Účastníky také čeká celotáborová hra.


Co s sebou?


Vše, co je třeba na sportovní tábor: pohodlnou sportovní obuv, oblečení na trénink (budeme trénovat i v lese, takže si s sebou vezměte spíše věci, které můžete zašpinit), vlastní spacák (není nutný, místo spacáku možno zapůjčit lůžkoviny zdarma), menší kapesné, můžete si vzít i elektroniku – ne mobilní telefony (na přístavbě a v hlavní budově jsou zásuvky), plavky, hygienické potřeby – osuška, pasta, zubní kartáček, sprchový gel, šampón, a v neposlední řadě dobrou náladu. Za případné ztráty organizátoři neručí.


Pravidla


Po celou dobu konání tábora je striktně zakázáno v táboře a okolí konzumovat alkoholické nápoje, kouřit, brát drogy. Dále je zakázáno opouštět areál tábora bez svolení a informování svého instruktora. Trénovat zodpovědně a poslouchat vedoucí. Skákání mimo dobu vyhrazenou pro trénink bez dozoru trenéra je zakázáno. V případě hrubého porušení pravidel máme právo účastníka okamžitě poslat domů bez finanční náhrady. Každý účastník je povinen trénovat v rámci svých možností a o jakékoli změně zdravotního stavu ihned informovat zdravotníka tábora.


Proč jsou mobilní telefony zakázané?


Důvodem je prevence rozbití, ztráty / krádeže, kyberšikany a lepší zapojení dětí do programu. Týden před začátkem turnusu zasíláme email, který obsahuje kontakty na personál tábora. Děti si naopak mohou v případě potřeby zavolat z mobilního telefonu, který je k dispozici u hlavního vedoucího.


Bezpečnost


Na campu klademe velký důraz na bezpečnost. Přítomný je proškolený zdravotník s lékárničkou. Naši trenéři jsou certifikovaní a mají trenérskou licenci typu B akreditovanou Ministerstvem školství a tělovýchovy. Složitější techniky nacvičujeme do dopadových žíněnek a během tréninku používáme přiměřené jištění. Dohled nad dětmi provádíme 24/7 a všichni pedagogičtí pracovní mají školení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci.


Objednávka


Po objednání vybraného turnusu skrze naše webové stránky Vám na zadaný email přijde shrnutí objednávky (faktura, podrobné informace o daném turnusu, obchodní podmínky a dokumenty nutné pro nástup na tábor (formulář pro lékařské potvrzení a prohlášení). Na email, který při objednávce zadáte, budeme zasílat veškeré důležité informace ohledně tábora, který jste si objednali.


Platba


Po odeslání registrace na vybraný turnus Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde faktura s veškerými platebními údaji (tedy číslem účtu, datem splatnosti a variabilním symbolem – při platbě vždy dodržujte variabilní symbol, bez něj není možné platbu identifikovat.

Tip

Pro účast na campu můžete využít také příspěvek zaměstnavatele nebo Vaší zdravotní pojišťovny. Při platbě v eurech vyplňte variabilní symbol do poznámky v objednávce, abychom mohli platbu spárovat. Do poznámky žádné jiné údaje nevyplňujte.


Důležité upozornění


Při příjezdu na camp je nutné předložit vyplněné potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti a čestné prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti účastníka (pouze u mladších 18 let). Tyto formuláře obdržíte spolu s fakturou na Vaši emailovou adresu. Účast na táboře bez odevzdání těchto dokumentů není možná.


Kontakt


Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, zkuste si prohlédnout naši sekci s častými dotazy. Případně nás kontaktujte na emailu info@zohir.cz nebo ve zprávách na naší facebookové stránce.

Specifikace produktů
Kraj Vysočina
Město Nesměř
Místo konání Rekreační středisko Nesměř
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Začátek akce 10:00
Konec akce 14:00
Cena 5 990 Kč
Data konání lekcí 19.7.2020