Parkour Workshop


Co je parkour workshop?

Parkour workshop je jednodenní akce naplněná parkourem. Chceš si parkour vyzkoušet? Nevíš, jak začít trénovat? Pro tebe je Basic Class, workshop pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Už máš za sebou spoustu skoků a hledáš možnosti, jak se zlepšit a neustále se zlepšovat? Přijď na Profi Class, workshop pro pokročilé, kde se postavíš novým výzvám.

Seznámíš se s dalšími parkouristy i s trenéry, kteří patří ke špičkám českého parkouru (více o trenérech v sekci O nás).

Video z parkour workshopu:

 

Je parkour workshop bezpečný?

Všichni trenéři ZOHIR Workshopu mají trenérské licence na parkour třídy B a zkušenosti s vedením sportovního tréninků. Techniky během parkour workshopu trénují cvičenci pod dohledem a do dopadových žíněnek. Bezpečnost je u nás na prvním místě!

Chceš se zúčastnit i ty?

Vyber si z nabídky město a datum, klikni Přihlásit se, vyplň registrační údaje a přijeď! Na e-mail obdržíš potvrzení rezervace.

Rodiče a diváci (pokud není uvedeno jinak) mají po celý den vstup zdarma!

Cena Basic Class je 690 Kč, zaváděcí cena Profi Class je 790 Kč.

 

Pokud je tebou vybraný workshop obsazený, přihlaš se jako náhradník vyplněním formuláře, který najdeš u kteréhokoli z workshopů.

V případě uvolnění místa se ti ozveme.

 

Zobraz workshopy
Pardubický Vysočina Moravskoslezský Olomoucký Zlínský Jihomoravský Jihočeský Královéhradecký Liberecký Ústecký Plzeňský Karlovarský Středočeský Praha

Seznam workshopů

Výběr můžete upřesnit těmito kritérii:

Termín:
Město:
Cena:
Již přihlášených:
Facebook
událost:
Kraj:
Načítání...

Načítání...