Parkour Workshop


Parkour workshop

Parkour workshop je jednodenní akce naplněná parkourem, kde se dozvíš jak správně začít (jak na parkour), jak trénovat, jak se zlepšit a neustále se zlepšovat. Lekce (kurz) parkouru nejen pro pokročilé, ale i pro úplné začátečníky!

Video z parkour workshopu:

Seznámíš se s dalšími parkouristy a také s trenéry, špičkami českého parkouru a další trenéři ZOHIRu (více info o nich v sekci: O nás).

Pro koho je parkour workshop?

Workshop je určen pro všechny ve věku od 8 let - úplní začátečníci nebo zkušení skokani, všichni jsou vítáni. Parkour pro děti a mladistvé.

Účastníci jsou během dne rozdělení na začátečníky a pokročilé. ZAČÁTEČNÍCI: trénink základních přeskoků a technik, POKROČILÍ: trénink náročnějších technik, kombinací a flow.
Na některých workshopech poznáte Tomáše 'Sahira' Tarana (více info), který spolupracoval na vytvoření prvních parkourových trenérských licencí v ČR a na vydání parkourové knihy a učebnice, která by měla vyjít začátkem roku 2017.
Vedle tréninkových zkušeností se oba objevili v řadě reklam a také ve filmu s parkourovou tématikou Ani ve snu!

Seznam měst: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Jihlava, Liberec, Zlín, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Olomouc, České Budějovice, Karlovy Vary, Přerov, Opava, Kladno a Mladá Boleslav

Je parkour workshop bezpečný?

Všichni trenéři ZOHIR Workshopu mají trenérské licence na parkour třídy B a zkušenosti s vedením sportovního tréninků. Techniky během parkour workshopu trénují cvičenci pod dohledem a do dopadových žíněnek. Bezpečnost je u nás na prvním místě!

Jak parkour workshop probíhá?

Program workshopů

10:00 - 10:30 - prezence: příchod a registrace
10:30 - 10:45 - úvod a zahájení workshopu
10:45 - 11:15 - společná rozcvička (warmup)
11:15 - 12:45 - tréninkový blok 1
12:45 - 13:15 - přestávka na občerstvení (oběd)
13:15 - 14:00 - tematická přednáška
14:00 - 15:15 - tréninkový blok 2
15:15 - 15:45 - posilování s vlastní vahou, zpevňovací a kompenzační cvičení
15:45 - 16:00 - shrnutí dne, fotografování, prodej parkour oblečení a doplňků z Parkour.Fashion, oficiální ukončení a rozloučení

Poznámka: Účastníci jsou během dne rozdělení na začátečníky a pokročilé. ZAČÁTEČNÍCI: trénink základních přeskoků a technik, POKROČILÍ: trénink náročnějších technik, kombinací a flow.

Chceš se zúčastnit i ty?

Vyber si z nabídky město a datum, klikni Přihlásit se, vyplň registrační údaje a přijeď! Na e-mail obdržíš potvrzení rezervace.

Rodiče a diváci (pokud není uvedeno jinak) mají po celý den vstup zdarma!

Cena akce je 690 Kč.

 

Pokud je Vámi vybraný workshop obsazený, přihlaste se jako náhradníci vyplněním formuláře, který naleznete u kteréhokoli z workshopů.

V případě uvolnění místa se Vám ozveme

Zobraz workshopy

Seznam workshopů

Výběr můžete upřesnit těmito kritérii:

Termín:
Město:
Cena:
Již přihlášených:
Facebook
událost:
Načítání...

Načítání...