Výsledek hledání pro výraz

Kam s dětmi o víkendu? Vyzkoušejte parkour!

Ne každému vyhovují pravidelné tréninky v týdnu, ale přesto by si chtěl parkour vyzkoušet, nebo se toho naučit i trochu víc. Přesně pro Vás jsme vytvořili možnost přihlásit se na jednodenní workshopy a dálkovou školu parkouru, více jednotlivých workshopů, které na sebe tématicky navazují (doporučujeme).

»» Workshop

Jednodenní akce naplněná parkourem pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří si chtějí parkour vyzkoušet nebo se naučit správně trénovat.

Věková kategorie: 8+

»» Dálková škola parkouru

Je určena zájemcům o dlouhodobý trénink, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou zúčastnit pravidelných kroužků. Výuka je rozdělena do pěti bloků, které budou probíhat jednou za měsíc formou intenzivního čtyřhodinového tréninku.

Věková kategorie: 8-13 let

Ukázkové video z víkendové akce

Vyberte si region, nebo si zobrazte celý výpis akcí dole v seznamu. Pokud se nevidíte Vaše město, můžete zkusit napsat na zákaznickou podporu info@zohir.cz a navrhnout nám rozšíření měst, kde vyučujeme parkour.

Jestli se Vám nehodí termíny, mrkněte i na naše další akce. Kromě Kam s dětmi o víkendu - aktivity v sobotu a neděli, pořádáme i pravidelné parkour kroužky  a  letní tábory (náš top produkt).

 

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

  

Martina

“Dobrý den, chtěla bych Vám poskytnout zpětnou vazbu v workshopu v Pelhřimově. Byl to synův třetí workshop, ale první se Zohirem. Syn byl velmi spokojený, z těch tří to byl prý nejlepší workshop. Dobře si zacvičil, naučil se jeden nový prvek. Takže děkujeme a doufáme, že se do Pelhřimova vrátíte!”

Šárka

“Můj syn navštěvoval v prvním pololetí dálkovou školu, byl velmi spokojený a chtěl by chodit o víkendech i nadále.”

 

" Navštivte také náš Facebook "

 

Máte další otázky?

Předtím, než kontaktujete zákaznickou podporu, si prosím zkuste pročíst časté dotazy a odpovědi.   

 

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Prostějov - ZOHIR parkour Workshop 25.4.2020

ZŠ a MŠ Melantrichova - tělocvična
Melantrichova 60, Prostějov 1, 79601
 
 
Máte problémy s přihlášením? Možná Vám pomohou informace z našeho ČLÁNKU
 
Chcete se dozvědět více informací? Navštivte sekci ČASTÉ DOTAZY.
690 Kč

Klikněte