Výsledek hledání pro výraz

Reference

 

 

Lucie

účast na parkourovém kroužku 

“Syn k vám chodí na Břevnov, kde je hrozně spokojený a moc ho to baví. Musím moc poděkovat za syna za parkour jam u Nuseláku. Byl nadšený. I v tom hrozném vedru si to moc užil, sice se pak dva dny nemohl hýbat jak byl namožený :o) Teď nosí hrdě tričko Zohir a odmítá ho sundat:-)) Takže díky a hezké prázdniny.”

 

 

Zuzana

účast na parkourovém kroužku 

“Doufám, že kurzy budou v Kladně pokračovat i příští rok, byli jsme moc spokojeni.”

 

 

Lucie

účast na parkourovém kroužku 

“Dobrý den, syn k vám začal teď chodit od února na parkour na Prahu 6 a je samozřejmě nadšený. 🤩”

 

 

Jitka

účast na parkourovém kroužku 

“Dobry den, od kamarádek jsem se doslechla o vašem kroužku, syn s kamarády byl nadšený, tak jsem hrozně ráda že něco takového děláte.”

 

 

Jana K.

účast na parkourovém kroužku 

“Syn na parkour chodil velice rád, na hodině jsem se byla podívat a vše probíhalo v individuálním přístupu a super tempu. Velice děkuji za pěkný kroužek.”

 

 

Petra

účast na parkourovém kroužku 

"Dan je úžasný, k dětem i k rodičům. Syn chodil na parkour i jinam a zde se mu líbilo o moc víc!!!dekujeme jste super! Jsme rádi, že jsme přešli k vám!!! S Danem jsem velmi spokojeni a syn je nadšený a na každý kroužek se těší. Dekujeme"

 

 

Petra

účast na parkourovém kroužku 

"A ještě Vám chci za syna za kroužek moc poděkovat. Syn je z kroužku nadšený. V našem bezprostřední okolí (Čáslav) kroužky parkouru nejsou, se synem jsem proto nejprve jezdila do Prahy do Libuše na kroužek parkouru od Zohiru, kde byl moc spokojený. Poté jsem ho minulý rok vozila do  Říčan na Tary kroužek a letos jsme moc rádi, že jste udělali kroužek v Pardubicích, protože je to pro nás znamená poloviční vzdálenost a navíc je opravdu z trenérů a celkově z kroužku nadšený. Na kroužku je jich méně a trenéři se jim skvěle věnují. Děkuji!"

 

 

Natalie

účast na parkourovém kroužku 

"Pravidelně chodím se dívat na trénink a moc se mi líbí, jak se trenéři věnují dětem. Je cítit týmová nálada, autorita trenérů, jejích důslednost. Dětem se věnují i individuálně, nikdo nezůstává bez povšimnutí. Začínají a končí vždy včas. Kluci jsou opravdu super! V žádném případě je neměňte."

 

 

Věra

účast na parkourovém kroužku 

"Syn je maximálně spokojený. Kroužek ho opravdu baví, těší se na další lekce. To se u něj stalo poprvé, na jiné kroužky chodit po čase nechtěl, vždy mu něco vadilo. Jsme rádi, že ho něco začalo bavit a tímto trenérům moc děkujeme. "

 

   

Marie

účast na parkourovém kroužku 

"Do kroužku syn chodí již delší dobu, letos pojede podruhé na tábor, těší se. Za nás velké díky. Můj třicetidvoukilový syn mi zrovna včera ukazoval nějaké skoky a taky se mu prý rýsuje pekáč buchet na břiše :-) Radost z obojího má obrovskou :-)"

 

 

Míša

účast na parkour campu 

“Milý Zohir týme, píši hned takto zatepla, abych řekla "Díky". Stalo se totiž to, v co jsem tajně doufala, co jsem si přála. Náš Vojta se právě vrátil z 8. turnusu v Doksech a je nadšený. Při odjezdu se tak rozhlédl do daleka a povídá nám: "Já vás tak moc rád vidím, ale vlastně nechci odjet." A to je pro nás ta nejlepší zpětná vazba. O vás, trenérech mluví pouze v superlativech. Program super, kolektiv bezva a strava chutná 😀.... Příští rok chce jet znovu a my mu ten zážitek samozřejmě rádi dopřejeme. Zohir camp rozhodně doporučuji i rodičům, jejichž dítko je v cizím kolektivu/prostředí zprvu spíše zpátečnické, není ho hned všude plno a cití se tak trochu nejistě. Páč přesně takový je náš Vojťas a jak je vidno, v Zohiru jsou profíci. Kolektivní podpora, budování zdravého sebevědomí a "takovej ten zdravej životní postoj". Přejeme mnoho dobrého!!!✌️😉”

 

 

Martina

účast na parkour campu 

“Můj syn Jan se zúčastnil Zohir Campu v RS Nesměř již podruhé. I tentokrát byl nadšen, jak přístupem instruktorů tak výbornou kuchyní. Také počasí jim vždy přálo. Ubytování je pravda strohé, ale jen ať děti zkusí také trochu dobrodružství, stejně jako kdysi my. Už se velmi těší na příští rok.”

 

 

Lenka

účast na parkour campu 

“V sobotu se mi dcera Tereza vrátila ze Zohir campu v Nesměři a byla úplně nadšená, vůbec nechtěla domů a nejraději by jela hned zase zpátky a strávila tam prázdniny, takže bych chtěla poděkovat za skvělou organizaci. Podle toho, co mi vyprávěla, musím říct, že se mi opravdu líbí, jak to tam vedete, jak vyzadujete od dětí plnění základů slušného chování, vedete je k tomu, jak se k sobě mají chovat, den nabitý sportem za nás určitě super. Měla jsem z toho trochu strach, když jsem zjistila, že tam bude jediná holka, ale asi i díky instruktorům, kteří je vedli k tomu, aby byli jedna velká parta, to vůbec nepocítila, a naopak byla maximálně spokojená. I z toho, kolik se toho naučila a jak se jí věnovali.”

 

 

Jiří

účast na parkour campu 

“Dobrý den, syn se v sobotu vrátil z tábora z Doks a hned na začátek vás musím pochválit. Je dobře, že máte odvahu věnovat se dětem a učit je dost náročné věci. Za to vám patří velké díky.”

 

 

Lucie

účast na parkour campu 

“Děkujeme za perfektní prázdninový camp. Matěj byl nadmíru spokojen 👏👍😁"

 

 

Jiří

účast na parkour campu 

“Rádi bychom poděkovali koučům campu, Mark se vrátil nadšený a spokojený! Děkuji!”

 

 

Lenka

účast na parkour campu 

“Syn byl letos v Doksech na Zohir campu a byl moc nadšený. Snaží se trénovat sám, ale zkušenost od zkušených je lepší.”

 

 

Sylva

účast na parkour campu 

“Tábor byl super! Syn byl nadšený. Tak příští rok znovu :-)”

 

 

Martina

účast na parkour workshopu 

“Dobrý den, chtěla bych Vám poskytnout zpětnou vazbu v workshopu v Pelhřimově. Byl to synův třetí workshop, ale první se Zohirem. Syn byl velmi spokojený, z těch tří to byl prý nejlepší workshop. Dobře si zacvičil, naučil se jeden nový prvek. Takže děkujeme a doufáme, že se do Pelhřimova vrátíte!”

 

 

Šárka

účast na dálkové škole parkouru 

“Můj syn navštěvoval v prvním pololetí dálkovou školu, byl velmi spokojený a chtěl by chodit o víkendech i nadále.”

 

 

Pavel

účast na parkour licenci

"Ahoj lidi, nevíte jestli zkusit licenci? Mohu vám to doporučit. Ne že jen získáte licenci že můžete trénovat, ale získáte další zkušenosti a dokonce se můžete naučit i spoustu dalších věcí. Můžete se naučit nové triky, jak děti něco učit a taky si zaskáčete. Já osobně jsem spokojený a dost věcí jsem se přiučil i dozvěděl. Není to jen učit se, ale je to i zábavné. Doprovází vás super lektoři jak parkouru, tak i zdravé výživy a první pomoci. Jsem rád že jsem do toho šel a nelituji toho. :)" 

 

 

Matěj

účast na parkour licenci

"Licenci mám za sebou a můžu říct že jsem fakt rád že jsem do toho šel. Pro trénování dětí je to podle mě potřeba. Kombinace super trenérů a dobrého plánu je perfektní. Získal jsem nespočet důležitých informací. Vřele doporučuji 😉" 

 

 

Radim

účast na parkour licenci

"Licenci jsem úspěšně zvládl a jsem hrozně rád, že jsem mohl být součástí takhle skvělých víkendu. Nejen, že teď už mohu trénovat děti, ale naučil jsem se spoustu nových triků a dozvěděl se spoustu užitečných informací. Všichni trenéři byli suproví a děkuji, že jsem mohl být tohoto součástí. Vřele doporučuju!!!"