Výsledek hledání pro výraz

Daniel

Obrázek pro trenéra Daniel

Jako malý kluk jsem měl hodně energie, ale moc jsem nevěděl co s ní. Nic mě nebavilo. Jednoho odpoledne jsem ale u nás na hřišti viděl dva kluky předvádět něco, co jsem myslel, že není fyzicky možný. Musel jsem zjistit jak to dělají! Dostal jsem nejen zmatenou odpověď, ale i nabídku, jestli si to nechci zkusit. A tak mě zasvětili do parkuru. Okamžitě mě to chytlo a s tím, jak jsem se zlepšoval, sílilo i moje tělo, což mi neskutečně zvedlo sebevědomí. Parkour tedy dělám už od roku 2016. Baví mě práce s dětmi a chci je toho naučit co nejvíc, protože si myslím, že parkour může poskytnout zážitky jako žádný jiný sport. A jak se budete zlepšovat v parkouru, tak porostete i jako osoba.

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Zohir Camp 2022 Varvažov 4. turnus 24.7. - 30.7.2022 (Tábor 8-11 let)

NOVINKA

Termín konání: 24.7.2022 -  30.7.2022

RS Spolana Varvažov

Písek, 39701

 

Tento parkourový turnus bychom doporučili dětem, kteří se chtějí naučit základy parkouru. Nemají zkušenosti, nicméně je láká se naučit základní parkourové dovednosti v základech. Parkouru se budeme věnovat cca 50 % denně.

 

Turnus je ideální pro ty, kteří mají rádi pohyb, sport, koupání, různé hry, výlety, rády poznávají nové kamarády a chtějí si užít spousty srandy. To je přesně Zohir Camp.

 

Zajímá Vás, jak probíhaly campy v minulých letech? Projděte naši fotogalerii na facebooku Zohir Parkour.

 

Zaregistrujte se na parkourový kemp ještě dnes!

6990 Kč