Výsledek hledání pro výraz

Martin

Obrázek pro trenéra Martin

Je mi 27 let pocházím z Mladé Boleslavi a parkouru se věnuji 13 let.

Dostal jsem se k němu úplnou náhodou, když mi starší sestra ukázala videoklip s Davidem Bellem vystřižený z filmu Okrsek 13. Přemluvil jsem několik spolužáků a začali jsme chodit “skákat”. Skákat píši záměrně, protože tenkrát to rozhodně nebyl trénink parkouru.

Postupem času jsem se o parkour začal zajímat více. Spoustu informací jsem získal díky tehdy velmi aktivnímu fóru na parkour.cz (tutoriály na YouTube v té době prakticky neexistovaly) a začal jsem opravdu trénovat. Tehdy jsem se seznámil se Sahirem. Každý společný trénink mě ohromě posunul a po jeho vzoru jsem se rozhodl předávat své zkušenosti jiným.

Díky parkouru jsem rozšířil své pohybové schopnosti. Zároveň jsem se naučil překonat strach, a to nejen ze skoků, ale i z dalších věcí v životě.

V současnosti předávám začínajícím i pokročilým traceurům zkušenosti jako trenér. Zároveň spolupracuji s trenéry v rámci zajišťování parkourových akcí, ZOHIR workshopů, kroužků a campů. Věřím, že díky těmto akcím mají děti šanci se hodně věcí naučit rychleji a díky těmto nabytým zkušenostem mohou předcházet zraněním.

Mezi mé záliby patří také elektronická taneční hudba. V době, kdy jsem jí úplně propadl, vznikla moje přezdívka Maidez (“mejdýs”). Zhruba rok jsem pravidelně bavil lidi v klubech jako DJ. I když je nyní u mě hudba v útlumu, rozhodně jsem na ni nezanevřel.

Info od vedení společnosti : Martin patří k nejzkušenějším trenérům v organizaci Svět pohybu.Hned od počátku spolupráce organizoval parkourové kroužky pro děti. Od roku 2019 se Martin věnuje přípravě a organizaci trenérských licencí to především v praktické části parkourových dovedností. Jeho aktivity také směřují ke soukromým parkourovým akcí jako například McDonald day uskutečněný v roce 2022. 

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat: