Výsledek hledání pro výraz

Michael

Obrázek pro trenéra Michael

Parkouru se věnuji od roku 2014. Dříve jsem zkoušel různé sporty od fotbalu až po tanec. Tam jsem také získal základy gymnastiky. Hledal jsem něco, kde bych tyto zkušenosti mohl uplatnit.

K parkouru mě přivedl můj kamarád. Zkusil jsem to, a zalíbilo se mi to. Líbil se mi ten pocit svobody. Parkour mě uchvátil natolik, že jsem se rozhodl začít se mu věnovat i po stránce trenérství a předávat své zkušenosti všem, kteří jsou pro parkour zapáleni jako já.

V roce 2018 jsem získal trenérskou licenci a začal pracovat pro Zohir.
Mezi moje další zájmy patří hasičský sport a trenérství gymnastiky.

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat:

Zohir Camp 2024 | RS Varvažov A.turnus 28.7. - 3.8.2024 (letní tábor 8 -11 let)

NOVINKA

Termín konání: 28.07.2024 -  03.08.2024

RS Spolana Varvažov

Písek, 39701

 

Přemýšlíš o tom, jak strávit týden o letních prázdninách plný sportu, dobrodružství , dobré zábavy a poznat nové kamarády? Již od roku 2013 organizujeme populární, velmi dobře hodnocený Zohir Camp.
 Zohir Camp je letní parkour tábor organizovaný pro děti od 8 let. Letní tábor je doporučen všem, kteří si chtějí užít pohybu, naučit se základní i více pokročilé techniky skoků.
 Doporučujeme tento turnus i těm, kteří chtějí parkour jako průpravu k dalším sportům. V rámci šesti sportem naplněných dní tě čekají parkourové workshopy, rozcvičky, posilování, ale také jiné sportovní hry.
 Rekreační středisko je situováno v krásném prostředí přírody CHKO Blaník. Poznáš super tým pod vedením trenérů s parkour licencí nebo se sám můžeš seznámit s dalšími vrstevníky, kteří si přijedou plně užít týden adrenalinu.
Anebo si vezmi kamaráda(ku) a sdílejte parkourové zážitky společně. Léto 2024 se již nezadržitelně blíží. Pokud tě zajímá, jak to probíhalo v minulých letech, podívej se na Zohir Parkour Facebook - máme spousty fotek z minulých let. 

7890 Kč