Výsledek hledání pro výraz

Theodor

Obrázek pro trenéra Theodor

Když jsem byl malý kluk, tak jsem všude lezl, skákal a pohyboval jsem se celé dny venku, jako většina malých dětí. Bohužel, ne všem to vydrželo. Časem to některé omrzí a dovede je to k hraní počítačových her a k trávení nezdravého času na sociálních sítí. Vím, že i já jsem s tím měl a mám problémy, ale snažím si uvědomovat, jaká je to ztráta času a právě pohyb je to, co mi v tom nejvíce pomáhá.

V minulosti jsem dělal hodně sportů: karate, florbal, plavání, capoeiru, atletiku, fotbal, basketbal a gymnastiku, u které jsem vydržel dodnes a baví mě. Od gymnastiky se pak odvíjel parkour, který jsem začal dělat v polovině roku 2016. Parkour tedy dělám 3 a půl roku. Vždy, když trénuji, tak alespoň s jedním kamarádem. Kdybych na to byl sám, ano dalo by se to, ale nebyla by to taková výzva a zábava, proto čím víc lidí, tím líp. Zaměřuji se spíše na akrobacii, tedy freerun a začal jsem i s trickingem.

Dbám dost na estetiku, protože chci, aby to co dělám, vypadalo co nejlépe a to nejen v parkouru. Rád kombinuji hodně triků dohromady a pak z toho vznikne taková flow, kterou trénuji delší dobu. Tím chci také navázat na to, že jedna z nejdůležitějších věcí v životě ( ve všem co chcete dělat) je - nevzdávat se !!! Mnoho věcí nám nejde udělat na poprvé a třeba ani na popadesáté. Nesmíte být smutní, že vám to nejde, ale musíte chtít a věřit, že vám to jednou vyjde a dělat pro to všechno.

Dělejte to, co vás baví a budete nejlepší :)

Jsem tu pro vás !

THEO

Seznam akcí, na kterých se můžete s tímto trenérem potkat: