Výsledek hledání pro výraz

ZOHIR Camp 2020 Doksy 6. turnus - Letní parkourové soustředění (10-13 let)

Rekreační středisko Poslův Mlýn

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Popis akce
6390 Kč
Trenér: Aneta

Termín konání:  9.8.2020 -  15.8.2020

Místo konání:  Rekreační středisko Poslův Mlýn, Poslův mlýn 976, Doksy, 47201

 

Chcete se dozvědět víc?

Přejděte níže na záložku INFORMACE nebo navštivte sekci Časté dotazy.
Specifikace produktů
Kraj Liberecký kraj
Město Doksy
Místo konání Rekreační středisko Poslův Mlýn
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Začátek akce 10:00
Konec akce 14:00
Cena 6 390 Kč
Data konání lekcí 9.8.2020
Popis

Pro koho je soustředění určené?


Je určené pro účastníky, kteří jsou do parkouru skutečně zapálení, sami už nějakou dobu trénují (nebo mají pohybové zázemí z jiného sportu) a chtějí se posunout na vyšší úroveň. Program soustředění je výkonnostně zaměřený a bude vysoce fyzicky i psychicky náročný. Účelem je posunout účastníky během týdne co nejdál, nabídnout jim nové podněty a předat velké množství informací. Budeme se tak věnovat nejen intenzivnímu tréninku, ale i přednáškám a diskusím na různá témata s tréninkem spojená.
Tréninku parkouru budeme věnovat minimálně 80% času v programu.


Co očekávat?


Týden plný tréninku parkouru, překonávání nejen překážek, informace a tipy ohledně tréninku, dobrodružné výzvy a spousta nových kamarádů se stejným zájmem.


Co s sebou?


Vše, co je třeba sportovní soustředění: pohodlnou sportovní obuv, oblečení na trénink (budeme trénovat i v lese, takže si s sebou vezměte spíše věci, které můžete zašpinit a také počítejte s tím, že můžeme zmoknout, tedy boty na trénink ideálně dvakrát.), vlastní spacák (není nutný, místo spacáku možno zapůjčit lůžkoviny zdarma), menší kapesné, můžete si vzít i elektroniku – ne mobilní telefony), plavky, hygienické potřeby – osuška, pasta, zubní kartáček, sprchový gel, šampón, a v neposlední řadě dobrou náladu. Za případné ztráty organizátoři neručí.


Pravidla


Po celou dobu konání soustředění je striktně zakázáno v táboře a okolí konzumovat alkoholické nápoje, kouřit, brát drogy. Dále je zakázáno opouštět areál bez svolení a informování svého instruktora. Trénovat zodpovědně a poslouchat vedoucí. Skákání mimo dobu vyhrazenou pro trénink bez dozoru trenéra je zakázáno. V případě hrubého porušení pravidel máme právo jedince okamžitě poslat domů bez finanční náhrady. Každý jedinec je povinen trénovat v rámci svých možnosti a o jakékoli změně zdravotního stavu ihned informovat zdravotníka.


Proč jsou mobilní telefony zakázané?


Důvodem je prevence rozbití, ztráty/krádeže, kyberšikany a lepší zapojení dětí do programu. Týden před začátkem turnusu zasíláme email, který obsahuje kontakty na personál tábora. Děti si naopak mohou v případě potřeby zavolat z mobilního telefonu, který je k dispozici u hlavního vedoucího.


Bezpečnost


Na ZOHIR Campu klademe velký důraz na bezpečnost. Přítomný je proškolený zdravotník s lékárničkou. Naši trenéři jsou certifikovaní a mají trenérskou licenci typu B akreditovanou Ministerstvem školství a tělovýchovy. Složitější techniky nacvičujeme do dopadových žíněnek a během tréninku používáme přiměřené jištění. Dohled nad dětmi provádíme 24/7 a všichni pedagogičtí pracovní mají školení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci.


Objednávka


Po objednání vybraného turnusu skrze naše webové stránky Vám na zadaný email přijde shrnutí objednávky. (faktura, podrobné informace o daném turnusu, obchodní podmínky a dokumenty nutné pro nástup na tábor (formulář pro lékařské potvrzení a prohlášení). Na email, který při objednávce zadáte, budeme zasílat veškeré důležité informace ohledně soustředění, které jste si objednali.


Platba


Po registraci na vybraný turnus Vám byla na zadanou e-mailovou adresu zaslána faktura s veškerými platebními údaji - číslem účtu, datem splatnosti a variabilním symbolem. Vždy dodržujte variabilní symbol, bez něj není možné platbu identifikovat. Při platbě v  Eurech vyplňte variabilní symbol do zprávy pro příjemce, abychom mohli platbu spárovat. Žádné jiné údaje do této kolonky nevyplňujte. Pro objednávky vyplněné v krátkém časovém období před turnusem není datum splatnosti uvedené na faktuře podstatné. Při objednání cca 14 dní před začátkem turnusu je třeba uhradit platbu za camp jednorázově, pokud možno okamžitě.

Tip

Na pobyt na campu můžete využít také příspěvek  zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovny. Žádost o potvrzení platby či úpravu faktury zasílejte na info@zohir.cz.


Důležité upozornění


Při příjezdu na soustředění je nutné předložit vyplněné potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti a čestné prohlášení o bezinfekčnosti účastníka (u účastníků mladších 18 let podepsáno zákonnými zástupci). Tyto formuláře jste obdrželi spolu s fakturou na registrační mail. Účast na soustředění bez odevzdání těchto dokumentů není možná.

Kontakt

Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, zkuste si prohlédnout naši sekci s častými dotazy. Případně nás kontaktujte na emailu info@zohir.cz nebo ve zprávách na naší facebookové stránce.

Specifikace produktů
Kraj Liberecký kraj
Město Doksy
Místo konání Rekreační středisko Poslův Mlýn
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Začátek akce 10:00
Konec akce 14:00
Cena 6 390 Kč
Data konání lekcí 9.8.2020