Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

DÁRKOVÉ POUKAZY! DARUJTE ZOHIR CAMP NEBO WORKSHOP!

DÁRKOVÉ POUKAZY! DARUJTE ZOHIR CAMP NEBO WORKSHOP!

Pořídili jste někomu ZOHIR Camp nebo ZOHIR Workshop a přemýšlíte, jak ho dát jako dárek? Snad nějakou ručně vyrobenou pozvánku? Nebo něco jiného? Máme pro Vás přesně to pravé!

A co to je? Osobní pozvání od Sahira nebo Zonyho Vám sice nabídnout nemůžeme, máme ale aspoň něco, co můžete zabalit a dát jako dárek. DÁRKOVÉ POUKAZY!

Pokud máte objednaný ZOHIR Camp nebo ZOHIR Workshop, stačí si poukaz uložit, vytisknout a do volného pole napsat věnování, datum nebo název akce anebo cokoliv jiného, co Vás napadne.

Pro uložení klikněte na níže zobrazené ukázky - otevře se Vám PDF soubor s poukazem ve vysoké kvalitě a přesném formátu na třetinu strany A4. Pro tisk doporučujeme papír vyšší gramáže či fotopapír.

poukaz1

 

poukaz2

(poukaz sám o sobě neslouží jako vstupenka na camp nebo workshop - pro účast na campech či workshopech je nutné mít kompletní objednávku. Pokud ještě nemáte objednávku, vyberte si z naší široké nabídky jednodenních workshopů na různých místech republiky a letních týdenních sportovních campů s několikaletou tradicí)