Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

LEKCE OTEVŘENY K PŘIHLAŠOVÁNÍ

LEKCE OTEVŘENY K PŘIHLAŠOVÁNÍ

 

Je to tady!

 

Spustili jsme na našem webu přihlašování na naše akce!

 

 

 

Takže pokud nevíte kam s dětmi, zkuste od září Zohir parkour kroužek nebo Zohir parkour trénink - můžete se registrovat - ZDE!

 

Jak se liší o těch, na které jste u nás zvyklí? Tak v první řadě – od září rovnou rozdělení na začátečníky a pokročilé. Pokud patříš v parkouru k nerozkoukaným nováčkům a chtěl by sis to poprvé zkusit, neváhej si najít KROUŽEK PARKOURU blízko Tvé školy! Jestli jsi už docela mazák a chceš se dostat někam dál, je pro Tebe lepší volbou TRÉNINK PARKOUR, který je vhodnější pro pokročilé traceury.

 

Letos ovšem s novinkami nekončíme – otevřeli jsme pro vás nově také PARKOUR AKROBACII a to jednu v Olomouci a jednu na Zbraslavi na kraji Prahy.

 

Lekce akrobacie jsou cílené pro děti starších deseti let nebo mladistvé, kteří již mají s parkourem alespoň dvouleté zkušenosti a zvládají základy parkouru a gymnastiky. Jedná se o nejpokročilejší kroužky, které nabízíme. Na kroužcích se bude především zaměřovat na zdokonalení základních technik salt za různých podmínek. Později také osvojení základních technik vrutů a vyvinutí osobního stylu jednotlivých žáků, který bude kapitalizovat především na silných stránkách daného jednotlivce.

 

A co s sebou? Stačí dobrá nálada, sportovní obuv s bílou podrážkou, vhodné oblečení (ideálně tepláky na parkour) a dostatek pití.

 

Ale pozor! Místa se rychle plní, tak ať Ti neuteče ta nejlepší volba právě pro Tebe!

 

Makej a užívej si léta a v září s tím zase zatočíme ;-)

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář