Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Léto 2024 plné parkourového dobrodružství

Léto 2024 plné parkourového dobrodružství

ZOHIR CAMP – místo kde léto znamená zábavu, trénink parkouru a nezapomenutelné zážitky!


Letní prázdniny se blíží a s nimi i nekonečné možnosti zábavy, dobrodružství a nových zážitků! A co byste řekli na to, že byste strávili týden prázdnin v jedinečném prostředí plném parkouru, přírody a skvělé nálady?

 

Ano, máme na mysli Zohir Camp – místo, kde se děti setkávají, trénují parkour, soutěží a tvoří si nezapomenutelné vzpomínky!

 

Proč je Zohir Camp tak speciální?

 

No, pojďme se na to podívat! Za prvé, parkour. Tato forma pohybu a překonávání překážek je základem našeho tábora. Učíme děti nejen techniky skoků a překonávání překážek, ale také důležité dovednosti jako je rovnováha, síla a koordinace. Každý den se naše skupiny vydávají do  přírody, kde na ně čekají nové výzvy a možnosti.


Ale nejde jen o parkour! Naši trenéři, jsou zkušení a nadšení odbornícikteří milují to co dělají. S jejich pomocí se děti nejen zdokonalí ve svých parkourových dovednostech, ale také si užijí spoustu smíchu, soutěží a her. Naše tréninky jsou plné energie a pozitivního přístupu, který podporuje každého účastníka v jeho růstu a rozvoji.


Nálada v našem táboře je vždy skvělá! Děti se setkávají s novými přáteli, sdílejí své zážitky a posilují své přátelství. Každý den je plný radosti a pozitivní energie, která podporuje děti v jejich fyzickém i sociálním rozvoji. Zohir Camp není pouze o tréninku a zábavě, ale také o spojení s přírodou. Naše aktivity jsou zaměřené na respekt k našemu okolí a životnímu prostředí.


Tak co říkáte? Máte chuť na letní dobrodružství plné parkouru, přátel a skvělé nálady? Přidejte se k nám v Zohir Campu a připravte se na nejlepší léto vašeho života!