Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Zohir Parkour Day 2023

Zohir Parkour Day 2023

 

 

Pod záštitou městské části Praha 11 se blíží ZOHIR PARKOUR DAY. Tato akce, která se uskuteční 4. září 10-14h , na hřišti ZŠ Kupeckého Praha 11 slibuje vzrušení a radost pro všechny, kdo mají chuť překonávat překážky a objevovat nové hranice svých schopností. Tento den se stane místem pro vášnivé parkouristy, začátečníky i zvědavé diváky.

 

V rámci ZOHIR PARKOUR DAY budete mít možnost vyzkoušet si základy parkouru a překonávání překážek. Akce bude plná her a zábavy. Kromě samotného parkouru budou pro vás připraveny soutěže v rychlosti a obratnosti. Ty vám umožní ukázat, jak rychle a šikovně dokážete překonávat různé překážky a překážkové dráhy. Při nepřízni počasí se akce uskuteční v tělocvičně ZŠ Kupeckého, která je nedaleko sportovního hřiště.

 

Vrcholem akce budou odměny za soutěže. Ti nejrychlejší, nejobratnější a nejzručnější účastníci budou odměněni skvělými cenami a oceněními.

 

Pro rozšíření zábavy si můžete mimo jiné vyzkoušet basketbal, fotbal, anebo navštívit skákací hrad.

 

Rodiče, nemusíte mít obavy, akce se účastní trenéři, zdravotník a další personál, který se o děti postará. Protože kroužky máme od 7 let, budeme se těšit na děti po první dnu ve škole, které místo družiny mohou navštívit naší akci. Akci pořádáme zcela zdarma. 

 

A aby byl zážitek ještě pestřejší, na vás čeká atraktivní parkourová show, kterou předvedou zkušení trenéři. Tato show vám ukáže parkour v akci a přiblíží vám úroveň dovedností, které lze v tomto sportu dosáhnout. Bude to skvělá inspirace pro všechny, kdo mají zájem se do světa parkouru ponořit ještě více.

 

Pokud máte zájem o nové dovednosti a informace, můžete se zúčastnit zkušební hodiny na kroužku vedenou zkušenými trenéry. Tato hodina vám poskytne informace ke kroužku, na které by vaše dítě mohlo navštěvovat. Trenérem vám společně s vašimi dětmi ukáže, jak budou probíhat tréninky a zodpoví vaše dotazy

 

ZOHIR PARKOUR DAY je dokonalou příležitostí prodloužit si letní pohodu. Tento den plný adrenalinu, zábavy a nových dovedností vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Přijďte se k nám připojit 4. září a nechte se unést atmosférou parkouru.

 

Nezapomeňte si s sebou přinést sportovní oblečení a obuv

 

Připojte se k nám i po skončení Zohir Parkour Day například na parkour kroužcích pro děti v Praze.
Možnosti Parkour Praha :

Háje, Dejvice, Libuš, Záběhlice, Dejvice, Břevnov, Kyje a další lokace.

 

Zohir tým

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář