Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Nové akce od Zohir family

Nové akce od Zohir family

Máme za sebou první tři měsíce roku 2019, a tak se hodí udělat první ohlédnutí včetně upozornění na nové akce pro Vás od Zohir family ☺

Vývoj je přirozený a nutný. S časem se naše tělo stává více unavené a méně pohyblivé. Sedíme často u počítače a bohužel nás v tom následují i naše děti. Ty se učí opravdu rychle, a tak bychom měli dbát na to, aby se jim pohyb líbil víc, než virtuální svět.

V parkouru se zapojuje přirozeně celé tělo. Každý skok je výsledkem myšlenky, která vznikne v hlavě. Aby se předešlo zraněním, musí být tato myšlenka skutečně propracovaná. Základem pro bezpečné překonání překážek jsou perfektně zvládnuté i ty nejzákladnější techniky skoku a dopředu vizualizované po sobě jdoucí pohyby od ramen po špičky nohou. Správný sled impulzů z hlavy do lidského těla si nejlépe osvojíme s pomocí profesionálního trenéra, který nás kompletně provede krok za krokem k úspěšnému provedení a úsměvu na konci tratě. Tento sport je krásný, právě proto, jak je přirozený. Dokud se nedbalostí a nepřipraveností nestane úraz.

 

Dbejme na to, abychom naše děti uchránili od nebezpečí vyplývající z amatérství. Jsme tu pro Vás.

 

Během těchto prvních týdnů jsme se rozrostli o několik trenérů a kolegů sedících v pozadí organizace a věříme, že to byly pro naplnění našich cílů nezbytné kroky. Všechny Vám je postupně představíme na našich stránkách, kde jsou mimo jiné vypsané veškeré lekce a události.

 

Od března se můžete nově přihlašovat na lekce v ProstějověVyškově a v Praze (Dejvice, Ďáblice, Hloubětín, Nebušice a Suchdol).

 

Postupně jsme pro Vás otevřeli naše velmi oblíbené dálkové školy, které probíhají v sobotu zhruba jednou za čtyři týdny. Prozatím jsou v těchto městech: Uherské Hradiště, JičínBenešov a Beroun.

 

Podporujeme zdravý pohyb v každém věku, proto pořádáme v Praze jednou měsíčně i workshopy. V dubnu se na Vás budeme těšit v Lipencích, v květnu v Libuši a v červnu v Horních Měcholupech.

 

Nutno zmínit i naše prázdninové campy a soustředění, na které se nám místa zaplňují už nyní. Proto neváhejte a navštivte náš web, kde jsou vypsány všechny termíny a lokality na letní dětské tábory.

 

Na všech našich akcích chceme podat ten nejlepší výkon a dostát naší filozofii, která klade důraz vedle učení o zdravém těle i na rozvoj vnitřní síly a důležité životní hodnoty.

 

Cesta k dlouhodobému úspěchu nebývá jednoduchá. Jsme za tuto cestu rádi. Hodně nás učí. Vždy je největší výzvou překonat samu sebe, tak si držme palce, ať se nám to všem letos povede 🙂