Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Soutěžte se Zohir

Soutěžte se Zohir

Ahoj kluci a holky,

na nadcházející období jsme pro vás připravili parkourovou soutěž.  Soutěž probíhá od 9.4.2019 do 20.5.2019, kdy vylosujeme 15 výherců.  Výherci budou známí 25.5.2019.

 

Co je pro to třeba udělat?

Klikni na odkaz dole, který Tě přesune do dotazníku, kde najdeš několik otázek. Jedna odpověď je správná a dle obtížnosti také náležitě ohodnocená.

 

Pro vyhledání správné odpovědi můžeš využít jakákoliv média, především stránky www.zohir.cz, parkour.cz, Facebook Zohir ParkourWikipedia atp.

 

Pravidla:

Cenu získají výherci, kteří dostanou nejvíce bodů za správné odpovědi. V případě, že bude větší počet výherců než cen, tak se bude o 15 cen losovat.

Soutěžící může tipovat pouze jednou. V jiném případě bude ze soutěže vyloučen. Účastí na soutěži souhlasí soutěžící se zpracováním dat dle GDPR - zásady ochrany osobních údajů.

Pro identifikaci soutěžícího je potřeba zadat email, jméno a příjmení, název školy, kterou navštěvujete, a město, kde žijete. V případě nesouhlasu nevyplňujte dotazník.  

 

A v neposlední řadě jsou tu ceny, které můžete vyhrát.

 

Soutěžíme o zajímavé ceny:

 

1. pořadí = 30% sleva na Zohir Camp 2019 (Nesměř)

2. pořadí = 15% sleva na kroužek (září 2019)

3. pořadí = Snapback - barva dle výběru

4. pořadí = Triko Zerker dle vlastního výběru

5. pořadí =  kniha Parkour & Freeruning

6 -15 pořadí = náramek Zohir

 

A to není všechno!!!

 

Sečteme všechny body k danému městu a vypočítáme průměr bodů na město.  Vyhraje město, které bude mít největší průměr.  V tomto městě na oplátku zorganizujeme Workshop nebo dálkovou školu. Podmínka pro výhru je minimálně 8 a více vyplněných dotazníků z daného města. V případě stejného průměru budeme výhru losovat.

 

Tak oslov další kamarády, ať se případně můžete těšit na parkourovou akci ve Tvém městě!

 

Otázky do soutěže zde.

 

Držíme Vám palce

Zohir Team