Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Přicházíme s on-line výukovými videy parkouru + chystáme soutěž!!!

Přicházíme s on-line výukovými videy parkouru + chystáme soutěž!!!

I přes nepříznivé podmínky kvůli koronaviru se snažíme žít parkourem! A chceme, aby i děti měly možnost si zacvičit, protáhnout se a potrénovat nebo naučit se nové triky. Moc nás mrzí, že jsou naše společné kroužkyworkshopy pozastaveny.  Věříme ale, že se situace brzy uklidní a život se vrátí zpět do starých kolejí.

 

Máme pro děti novinku

 

Proto jsme připravili sérii on-line výukových videí, podle kterých můžou děti trénovat parkour sami nebo s kamarády – ať už doma, na zahradě, v parku, v lese nebo na workoutovém hřišti. A nezáleží, jestli je karanténa nebo ne. V jednotlivých videích si najdou své jak začátečníci, tak i pokročilí.

 

 

 

Před tréninkem

 

Doporučujeme, aby se děti před samotným tréninkem nejdříve rozcvičili. Pokud se samotný trik budou teprve učit, je nutné postupovat krok po kroku a nepřeceňovat své síly. Na konci tréninku je dobré také se pořádně protáhnout. 

 

Pouštíme do světa video #1

 

První video si děti můžou pustit TADY. Trénink vede slovenský trenér Samuel a učí v něm dva triky: MAKAKO A FRONT HANDSPRING.

 

 

Připravujeme soutěž

 

Připravujeme ještě překvapení pro děti v podobě soutěže o velmi zajímavé ceny. Tu budeme vyhlašovat na našich Facebookových stránkách v blízké době - proto doporučujeme dětem sledovat videa a trénovat podle nich…