Výsledek hledání pro výraz

Kam s dětmi o víkendu? Vyzkoušejte parkour!

Ne každému vyhovují pravidelné tréninky v týdnu, ale přesto by si chtěl parkour vyzkoušet, nebo se toho naučit i trochu víc. Přesně pro Vás jsme vytvořili možnost přihlásit se na jednodenní workshopy a dálkovou školu parkouru, více jednotlivých workshopů, které na sebe tématicky navazují (doporučujeme).

Chceš se naučit parkour a už se ti nechce po vyučování chodit na trénink? Máš jiný trénink a na parkour kroužek již nezbývá čas? Tak opravdu nejlepší variantou je se účastnit dálkové školy, která pokryje všechny dovednosti, které se vyučují na Zohir kroužcích. Ve 20 hodinách (v některých případech i jiný počet hodin) rozprostřených do jednotlivých týdnů dostanaš plnou dávkou parkourových dovedností, stejně jako právě na sportovních kroužcích parkouru. Určitě se z tebe stane zkušený parkourista.

Parkour Workshop budeme směřovat především do lokalit, kde nebudeme mít sportovní kroužek parkouru ani dálkovou školu. Budeš mít možnost si během 4 nebo 6 hodin v rámci Workshopu vyzkoušet základní dovednosti v parkouru jako jsou dopady, lehčí salta nebo oblíbené backflip. A pokud toho bude málo, máš možnost se přihlásit na oblíbený letní tábor pod značkou Zohir Camp. Určitě si vybereš.

  • Jaký je rozdíl mezi workshopem a dálkovou školou?

    • Workshop je jednodenní akce naplněná parkourem pro začátečníky a mírně pokročilé ve věkové kategorii 7+, kteří si chtějí parkour vyzkoušet nebo se naučit správně trénovat.
    • Dálková škola parkouru je určena zájemcům o dlouhodobý trénink ve věkové kategorii 7-15 let, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou zúčastnit pravidelných kroužků. Výuka je rozdělena do pěti bloků, které budou probíhat jednou za měsíc formou intenzivního čtyřhodinového tréninku.
3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Dálková škola parkouru

PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

0 Kč

Parkour workshop

PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

0 Kč

Klikněte