Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour Liberec - kroužek pro děti

Parkour Liberec - kroužek pro děti

Nejlepší a nejkrásnější pohled na Liberec a jeho okolí je bezesporu z hory Ještěd, jejíž vrcholek o dvanáct metrů pokořil tisícimetrovou výšku. Dominantou Ještědu je televizní vysílač, jehož nádherná silueta v sobě ukrývá i vyhledávaný hotel. Tato úžasná stavba je symbolem Liberce i celého libereckého kraje.  Liberec se také může pochlubit nejstarší  zoologickou zahradou  v Česku, která letos oslaví už 115 let! Pokud vás více než zvířata fascinuje věda a bádání, doporučuji navštívit iQLANDII. Toto moderní  interaktivní vědecko-zábavní centrum je vhodné jako návštěvní cíl pro celou rodinu. 

 

Liberec ale není zajímavý jen pro milovníky výletů, sportovce bude určitě  zajímat, že v Liberci najdou plavecký bazén, aquapark, venkovní koupaliště i parkour park. Bikeři v bike parku Ještěd zase mohou využít čtyři tratě různých obtížností. Nechybí tady ani golfová hřiště, horolezecká aréna, motokáry, paintball, lasergame, jump aréna….

 

Parkour Liberec

 

Ano, příležitostí k pohybu  není  pro jeho milovníky nikdy dost, to vám potvrdí každý, kdo rád tráví čas i jinak než v teple domova.  Stále uvažujete, jak přimět i vaše děti, aby se zvedly od počítačů, mobilů a televize a trochu více se hýbaly? Už jste vyzkoušeli všechno možné a pořád to není ono? A co zkusit parkour? Je ho teď všude plno, je moderní a in. Děti budou nadšené! Po celé republice a také v Liberci má ZOHIR své jedinečné parkour kroužky. Parkour kroužek v Liberci je určen pro děti od 8 do 13 let a probíhá každé úterý v tělocivičně ZŠ Oblačná, Oblačná 101/15. Nemusíte shánět drahé sportovní vybavení. Na parkour dětem stačí vhodné pohodlné oblečení, sportovní obuv s bílou podrážkou a dostatek pití.

 

Parkour Liberec - naučte se parkour od profíků ze ZOHIRU!

  • Pravidlené parkour tréninky jsou pro děti základ. Můžete je přihlásit do našeho kroužku pro začátečníky i pokročilé od 8 do 13 let – parkour kroužek Liberec nebo kdekoliv po celé republice. 
  • Pořádáme i další akce pro děti v Liberci a okolí - parkour workshopy a parkour dálkové školy. To je ideální volba pro ty z vás, kteří přes týden nemají dostatek času.
  • Do prázdnin zbývá pár měsíců, tak neváhejte a přihlaste se na Letní parkour tábor. Nezapomeňte, že ZOHIR camp není jen tábor, je to životní styl!

 

Pokud jste hledali - parkour Liberec nebo parkour kouržek Liberec pro děti – tak jste tady dobře :-)