Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour Liberec - kroužek pro děti

Parkour Liberec - kroužek pro děti

Pohybu není nikdy, to vám potvrdí každý! Uvažujete, jak přimět děti, aby se zvedly od počítačů, mobilů a televize a trochu více se hýbaly? Co zkusit parkour? Je ho teď všude plno, je moderní a in. Děti budou nadšené! Po celé republice a také v Liberci má ZOHIR parkour kroužky Liberec.

Parkour kroužek Liberec je určen pro děti od 8 do 13 let a probíhá každé úterý v tělocivičně ZŠ Oblačná, Oblačná 101/15. Nemusíte shánět drahé sportovní vybavení. Na parkour dětem stačí vhodné pohodlné oblečení, sportovní obuv s bílou podrážkou a dostatek pití.

Parkour Liberec - naučte se parkour od profíků ze ZOHIRU!

  • Pravidlené parkour tréninky jsou pro děti základ. Můžete je přihlásit do našeho kroužku pro začátečníky i pokročilé od 8 do 13 let – parkour kroužek Liberec nebo kdekoliv po celé republice. 
  • Pořádáme i další akce pro děti v Liberci a okolí - parkour workshopy a parkour dálkové školy. To je ideální volba pro ty z vás, kteří přes týden nemají dostatek času.
  • Do prázdnin zbývá pár měsíců, tak neváhejte a přihlaste se na Letní parkour tábor pro děti od 8 do 11 let. Nezapomeňte, že ZOHIR camp není jen tábor, je to životní styl!
  • Letní parkour soustředění je určeno zkušenější a starším borcům, kteří se chtějí za týden intensivního tréninku posunout dál.

 

 

Pokud jste hledali - parkour Liberec, parkour kouržek Liberec, akce pro děti liberec, kroužky Liberec – tak jste tady dobře :-)

 

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář