Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Podporujeme i v těch nejtěžších chvílích

Podporujeme i v těch nejtěžších  chvílích

Podporujeme samoživitelky 

 

Situace za posledních pár měsíců začínající a stále pokračující epidemickou situací, válkou na Ukrajině, která razantně zvedla ceny plynu, elektřiny, jídla a jiných produktů dopadla na ty nejzranitelnější.
Jsou to maminky s dětmi, které řeší samy (maximálně s pomocí rodičů a známých) tuto těžkou životní situaci. 

Rádi rozvíjíme malé i velké parkouristy a uvědomujeme si, že položka parkour kroužek (nebo kroužky pro děti obecně) už může na seznamu rodinného rozpočtu chybět. Pohyb a zdravý životní styl je potřeba dodržovat za každé situace. Chceme vychovávat parkouristy, kteří v budoucnosti povedou naše parkour kroužky. A tuto příležitost chceme dát všem dětem.

Tato situace nás nenechává chladnými. I přes naše některé těžkosti, které jsme právě ve zmíněném období také řešili a řešíme, bychom rádi právě těmto maminkám i dětem pomohli. 

 

Co tedy máme?
Pro mamky, co jsou na to samy, jsme letos připravili výrazné cenové zvýhodnění! Nechte své děti skákat následující pololetí (2022-23)  na kroužku ZOHIR, za 70 % snížení ceny.

 

Pokud jsi ještě o parkouru neslyšel(a) a nevíš, zda by tě bavil, je nejlepší se přijít podívat na naši úvodní hodinu. Je pod vedením zkušených trenérů s parkourovou licencí. S nimi by ses případně na kroužku potkával(a) a posouval(a) své parkour dovednosti. 

 

Parkouru se věnujeme už od roku 2013 a jsme tedy už poměrně rozšíření, jestli jsme i v Tvém okolí zjistíš tady na tom odkazu: https://www.zohir.cz/parkour-krouzek-a-trenink-pro-deti

  1.      Přijďte se podívat na některou z našich hodin, nebo rovnou pošlete dokumenty v bodě 3, které potřebujeme k uznání cenového zvýhodnění.
  2.      Zákaznický servis dokumenty zkontroluje a na oplátku Vám pošle kód, který uplatníte v objednávce.
  3.      Pro mamku je důležité, aby nám poslala jedno z těchto „lejster”:
  •       Dohodu o péči o dítě, o výživném
  •       Soudní rozhodnutí o vyloučení ze společné domácnosti
  •       Rozsudek o péči o dítě

Zařiďte si vše potřebné a kontaktujte zákaznický servis info@zohir.cz


Slevu nejde uplatnit,pokud máte již standardně zaplacený kroužek na výše uvedené období

 

Zohir tým