Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Slovo předsedy společnosti Svět pohybu z.s.

Slovo předsedy společnosti Svět pohybu z.s.

Ahoj parkouristi, milí rodiče,

Jménem svým i celé organizace vám chci poděkovat, že jste si vybrali kroužek parkouru jako součást rozvoje tvých (vašich) sportovních aktivit. 

Jako organizace Svět pohybu fungujeme nepřetržitě od roku 2013, kdy jsme poprvé připravili oblíbené  letní Zohir Camp a parkourové kroužky pro děti.

Od té doby jsme organizovali velké množství akcí jako jsou Zohir kroužky, workshopy, dálkové školy, výše zmíněné letní kempy, soukromé akce pro společnosti. 

 

Věřím, že se ti bude kroužek líbit a posuneš se v parkourových dovednostech ještě dál. Bude záležet především na tobě, kolik úsilí a umu do svého rozvoje investuješ. 

Trenéři tě budou rozhodně podporovat a předají ti veškeré své dovednosti, které mají. Drtivá většina trenérů je držitelem parkourové licence, anebo se na složení zkoušek připravuje. 

Dělá nám velkou radost, když dostaneme pozitivní reakci a také, když se z některých z vás, účastníků, stanou trenéři. Nejdříve se stanou asistenti pak junioři, od 18 let senior trenéři.

I takové kluky a holky v trenérském týmu máme.

 

A pokud tvoje směřování nevede k trénování, tak určitě přispějí parkourové lekce jako dobrá příprava pro jiné sporty, anebo kvalitnímu životnímu stylu.

Dělá nám také radost, že v týmu parkouristů máme dívky. Není jich zatím mnoho, ale věřím, že i do budoucna se přihlásí další, které spolu námi všemi vytvoří velký a silný tým.

Mimochodem máme trenérky, které vedou kroužky a Zohir Camp během letních prázdnin. Jsou nedílnou a velmi podstatnou součástí našeho trenérského týmu. 

 

Velmi rádi pro Vás účastníky akcí tyto události připravujeme. Snažíme se dělat všechny věci profesionálně. Ne vždy však vše vyjde podle očekávání.

V případě, že dojde k nějaké nesrovnalosti, nespokojenosti, nebo nás chcete jen inspirovat, nečekejte na náš dotazník spokojenosti, který posíláme v průběhu.

Ozvěte se hned a oslovte zákaznický servis přes email, Live Chat, popřípadě telefonický hovor. 

 

Věřím, že budete spokojeni a užijete si parkour lekce na 100% 

 

S přáním všeho dobrého

Bc. Miroslav Mysliveček

Předseda spolku Svět pohybu z.s. | Zohir