Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Už víš, co budeš dělat v létě 2023?

Už víš, co budeš dělat v létě 2023?

Dětský letní parkour tábor 2023 

Zohir Camp 2023

 

Léto se nám rychle blíží, a proto přicházíme s nabídkou pro všechny nadšence parkouru, jak ho skvěle strávit.

Rádi bychom Vám představili letní tábor pro děti ZOHIR Camp, který je určen všem, kdo mají zájem naučit se nové parkourové triky a trávit nezapomenutelné chvíle s kamarády.

 

ZOHIR Camp je ideální způsob, jak si děti užijí léto naplno a získají nové parkourové zkušenosti.

 

Zohir letní parkourový tábor patří mezi nejvyhlášenější každoroční sportovní události během letních prázdnin. Program tábora je rozdělen do bloků tréninku, volnočasových aktivit a společných her. Naším cílem je pomoci dětem rozvíjet své fyzické schopnosti a zároveň podpořit jejich sebevědomí a týmovou spolupráci.  Během parkourového tábora budou děti pod dohledem našich zkušených parkour trenérů. Děti se za jejich pomoci naučí nové triky a zlepší své schopnosti. V našem týmu jsou trenéři  s mnohaletými zkušenostmi v oblasti parkouru. Všichni vybraní trenéři mají  absovovanou trenérskou licenci, kde rozvíjí zodpovědný a respektující přístup k dítěte. 

 

Parkour tábory pro letní prázdniny 2023 se budou konat v těchto lokalitách:

Rekreační střediska se nacházejí v nádherné přírodě, poskytují ideální prostředí pro trénink parkouru, a zároveň nabízí mnoho dalších aktivit, jako například koupání, volejbal, turistiku a další.

 

RS Blaník  najdete na Vysočině v malebné krajině CHKO Blaník.

RS Chata Homole (Ostružno) se rozkládá ve východních Čechách nedaleko města Jičína v blízkosti Prachovských skal

RS Varvažov je v krásné oblasti v blízkosti hradu Zvíkov a Orlík.

  

Neváhejte a přihlaste je na letní tábor Zohir camp na stránce https://www.zohir.cz/parkour-letni-tabor-pro-deti

V případě, že budete potřebovat asistenci, kontaktujte nás emailovou komunikací na info@zohir.cz nebo Live Chat (chatovací platformou na našich stránkách). Budeme vám k dispozici.

 

Těšíme se na setkání s Vašimi dětmi o letních prázdninách 2023.

 

 

Příměstský tábor

Pro ty, kterým se nechce odjíždět z domova, nabízíme možnost strávit s námi čas na příměstském parkourovém táboře. Mezi dětmi je parkour velmi populární a s námi si ho rozhodně užijí. Na našem příměstském parkour táboře se děti naučí, jak překonávat různé překážky v terénu, jak být rychlé a obratné, a jak zlepšit svou fyzičku. Děti se seznámi s parkouristy z celé Prahy a zatrénují s našimi trenéry, jako třeba s Danem. Děti se tedy mohou připravit na velmi intenzivní příměstský kemp od pondělí do pátku s přespáním v teple domova.

 

Letošní příměstský parkourový tábor se koná od 17.7. do 21.7.2023 v Praze Krč v prostorách TJ Sokol Krč - jak vnitřních, tak i venkovních. Plánujeme využít také parkourové hřiště v Krčském lese (https://mapy.cz/s/cuzovevate). Příměstský parkourový tábor Zohir je určen pro děti od 7 let.

 

Pozor! Kapacitu máme limitovanou a přihlašování začalo již 14.3.2023.

 

 

A na závěr jdeme soutěžit! Soutěž nejen pro parkouristy cool

 

Vyzkoušej své znalosti z parkourového prostředí!

 

Už dlouho jsme nesoutěžili, a proto dnes vyhlašujeme celorepublikovou znalostní soutěž o skvělé ceny. Vyhrát můžeš tepláky Zerker, voucher na kemp nebo třeba knihu o parkouru.


Utkej se s ostatními a ukaž, že právě ty víš o parkouru nejvíc!


Tak hurá do toho... Otázky najdeš tady. Stačí proklinout a soutěžení o ceny může začít wink

 

 

Těšíme se na léto s vámi

 

Váš ZOHIR tým

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář