Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour kroužky pro děti 2023-24

Parkour kroužky pro děti 2023-24

Rodiče a parkouristé, 

přinášíme vám novinky na další pololetí 2023-24! Pokud hledáte způsob, jak vaše děti zapojit do zábavného a energického sportu, máme pro vás skvělou zprávu. Aktuálně vypisujeme na náš web nové parkourové kroužky, které nabízejí nejen zábavu a adrenalinová dobrodružství, ale také mnoho dalších benefitů.

 

Jsme velmi rádi, že můžeme rozšířit naše parkourové kroužky do dalších měst. Nyní budou k dispozici v lokalitách jako Pardubice, Vyškov, Šumperk, Jeseník, Chrudim, Havířov a samozřejmě i velká část jich bude v Praze. Tím vám poskytujeme možnost, abyste se k nám připojili, ať už žijete kdekoliv v těchto městech.

 

A pro ty, kteří žijí v Praze, máme skvělou zprávu i tam budeme v nových lokalitách. Například ZŠ Jeremenkova, ZŠ Hornoměcholupská a od září vypíšeme další lokality pro parkour kroužky pro děti.

 

Stávající kroužky (předcházející období) budou pokračovat ve stejný čas i lokalitě.

Rozšiřujeme i tým o nové zkušené trenéry, kteří mají praxi v parkouru, vedení dětí a přinesou vám další možnosti se zdokonalit.

 

Pro podporu sportu a zdravého životního stylu vám mohou pomoci i různé organizace, díky nim můžete získat různě benefity a příspěvky na sportovní kroužky které můžete využít. 

Můžete získat příspěvek od zaměstnavatele na kroužky a sportovní aktivity. Zdravotní pojišťovny také mohou poskytovat určité výhody spojené se sportovními aktivitami. Vaše děti tak mohou získat nejen zábavu a zlepšit své fyzické dovednosti, ale také využít těchto výhod. V Praze můžete využít podpory Aktivní město

Nezapomeňte využít i benefity, které jsou k dispozici ve vašem městě.

 

Co získají vaše děti na našem kroužku pro děti?

 

Za prvé, parkourové kroužky nabízejí jedinečný zážitek plný pohybu a zábavy. Vaše děti budou mít možnost objevovat své tělo a zlepšovat své fyzické dovednosti. Parkour spojuje prvky gymnastiky, akrobacie a atletiky, což rozvíjí sílu, obratnost, koordinaci a vytrvalost. Vaše děti se stanou šikovnými a sebevědomými v pohybu.

 

Druhým důležitým benefitem je sociální interakce a týmová spolupráce. Vaše děti se setkají s dalšími dětmi se stejným zájmem a budou společně trénovat a zdokonalovat své parkourové dovednosti. Budou se navzájem povzbuzovat, spolupracovat a vytvářet nové přátelství.

 

Navíc, parkourové lekce pod vedením zkušených trenérů, je skvělý způsobem, jak se jak se vaše děti  můžou správně a bezpečně tělesně a duševně rozvíjet a zdokonalovat. Děti se budou pravidelně pohybovat a posilovat své tělo. Parkour je sport, který je vhodný pro všechny úrovně dovedností, takže nezáleží, zda jsou vaše děti začátečníci nebo pokročilí sportovci. Každý může najít své vlastní výzvy a postupovat ve vlastním tempu.

 

A pro ty co z Vás, kteří ještě váháte, máme zkušební hodinu zdarma. Podívejte se, kde všude si můžete parkour vyzkoušet a poznat se s naším trenérem

Připojte své děti k parkourovému dobrodružství a buďte součástí rostoucí komunity malých parkourových nadšenců. Vaše děti budou mít možnost rozvíjet své dovednosti, tvořit nová přátelství a získat zdravý životní styl.

 

Připojte se k nám a objevte svět parkouru spolu s námi!

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář