Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Vzpomínka na loňské léto – Zohir Camp 2019

Vzpomínka na loňské léto – Zohir Camp 2019

Tak co myslíte, je už zima u konce a můžeme se těšit na léto???? Možná je to trochu předčasné, ale my v Zohiru se těšíme moc! Vlastně tím teď žijeme, protože děláme všechno pro to, aby pak všechny turnusy Zohir Campu 2020 byly opravdu nabité těmi nejlepšími zážitky.

 

Kapacity už se naplňují, takže pokud se chcete stát součástí super party, která si během týdne vylepší svoje parkourové skills, přihlašovat se můžete tady: https://www.zohir.cz/parkour-zohir-camp.

 

Splnili jsme taky slib a všechny fotky z loňských táborů jsme uložili na naše facebookové stránky Zohir Parkour CZ do jednotlivých alb podle příslušných turnusů.

 

Když se najdete na našich fotkách, můžete se označit ať kámoši vidí, jak jste si v létě užívali a co všechno jste zvládli :-)

Z fotek si tak můžete připomenout, co jste všechno zažili – kromě parkouru, který je hlavní aktivitou campu, jste se mohli vyřádit i ve vodě nebo na výletech po okolí. Sranda byla v jakémkoli počasí – když krásně svítilo, a i když byl slejvák. Byl připravený stan i s překážkami, takže trénovat se dalo pořád!

 

Věříme, že vás loňský camp posunul zase o kus dál, že už dáváte s přehledem nové triky a vylepšujete flow. Přijdete si to užít letos znova? :-)