Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

V roce 2020 s námi zažijete ještě více parkouru!

V roce 2020 s námi zažijete ještě více parkouru!

Nový rok 2020 je tady a s ním i pořádná dávka parkouru! Náš tým usilovně pracoval celý předchozí rok 2019 na tom, abychom mohli parkour přiblížit co nejvíce dětem!

A rozjíždíme to hned v lednu ve velkém, tak pojďte najít tu správnou akci!

 

Workshopy

Pokud děti chtějí zažít intenzivní trénink parkouru, ve kterém se naučí mnoho nových dovedností a triků, pak máme pro ně připravený 6-ti hodinový parkourový workshop, který je vždy vypisován na některý z víkendových dnů.

V lednu 2020 se děti můžou zúčastnit workshopů v Kutné Hoře, Olomouci nebo Žďáru nad Sázavou

 

Kroužky parkouru

Pro děti jsou tu pravidelné kroužky, vždy vypsané podle školního pololetí.

Všeobecně jsou kroužky rozděleny do 3 úrovní podle obtížnosti, přičemž základy se děti naučí v kroužku pro začátečníky, pro zkušenější je určen kroužek pro pokročilé a pro ty nejzkušenější parkouristy máme i akrobacii.

V lednu 2020 ještě dobíhají kroužky prvního pololetí a hned v únoru 2020 navazují kroužky nové. Zatím máme vypsáno 70 kroužků po celé České republice a stále pracujeme na otevření dalších kroužků v nových lokalitách!

 

Příměstské kempy

Úplnou novinkou letošního roku jsou prázdninové příměstské kempy, které probíhají od pondělí do pátku v čase od 8:30 do 15:00.

Vypsali jsme turnusy v Olomouci a Brně, kde se děti kromě parkouru mohou těšit i na skákání na trampolínách v nově otevřených arénách Jump Planet

 

Letní Zohir Camp 

Letos už po 8. jsme připraveni na nápor dětí do oblíbených letních táborů, které se konají v Libereckém kraji (Doksy) a na Vysočině (Nesměř). Celkem je možno vybírat z 11-ti turnusů, které se konají přes celé letní prázdniny.

 

 

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář