Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

ZOHIR CAMP 2019

ZOHIR CAMP 2019

Ahoj parkouristi,

letošní Zohir Campy jsou za námi a věřte nebo ne, my už připravujeme Zohir Campy 2019.

Nachystali jsme si pro Vás několik novinek, které Vám touto cestou chceme představit.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří vyplnili dotazník a zaslali nám připomínky a náměty na zlepšení.  Všechny návrhy jsme přečetli a promysleli, a nejen na jejich základě došlo k podstatným změnám.

Snížení počtu účastníků

U všech typů kempu jsme ponížili maximální kapacitu. K výrazné změně došlo především u soustředění, kde počet účastníků turnusu nepřesáhne 60 přihlášených. Rádi bychom tímto způsobem zkvalitnili trénink a pobyt na kempu celkově. Poslední, 9. turnus v Doksech, je dokonce otevřen pouze pro 45 zájemců.

Soustředění dostupnější pro mladší parkouristy

Parkourové kempy pořádáme již 6. rokem. Mladí parkouristi měli možnost zdokonalit své schopnosti také na Zohir workshopech a Zohir kroužcích. Spousta z nich tuto příležitost využila a již nejsou žádní začátečníci. Zvýšili jsme proto nabídku soustředění pro mladší zájemce. Na rok 2019 jsou připraveny dokonce 4 turnusy v kategorii „Soustředění 10-13 let“.

Nová lokalita parkourového kempu

Staré dobré zůstává, a proto i v následujícím roce 2019 pořádáme Zohir Campy v Doksech, Nesměři a Křižanově. Nově domluvenou lokalitou je Cyklokemp pod Landštejnem, který se nachází nedaleko Jindřichova Hradce u rakouských hranic.

Kemp nabízí velké množství míst k procvičení parkourových skoků a různých přemetů. Prostory kempu a přilehlého lesa přináší neomezené možnosti k dobrodružství. V okolí je spousta příležitostí k výletům, například na hrad nebo vodní nádrž Landštejn.

Velkou výhodou je prostorná tělocvična, kterou lze využít nejen za špatného počasí.

Zimní Zohir Camp 2019

V únoru 2019 se uskuteční 1. zimní parkourové soustředění. Během 3 turnusů budete mít možnost si intenzivně zatrénovat ve vytápěné hale. A kde jinde než v Landštejně! Nově zrekonstruované pokoje a sociální zařízení přidají extra bonus k dobře stráveném týdnu s parkourovými kamarády.

Prozkoumej nabídku jarního Zohir campu a přidej se k nám.

Zohir camp na Slovensku

Jak již jste mohli zaznamenat na našich facebookových stránkách, Zohir rozšířil svoji působnost také na Slovensko. To se netýká pouze workshopů a kroužků, ale i campů. Nově se můžou zájemci zaregistrovat na camp ve dvou slovenských lokalitách:

Jelenec-Remitáž - Chatová osada pod Gýmešom

Tatranská Lomnica - Ubytovanie Prvý máj

Podrobnosti o akcích na Slovensku najdete na www.zohir.sk

Příměstské kempy

I když jsme teprve v přípravách, již nyní avizujeme další chystanou novinku - příměstský kemp. Chceme dát příležitost také těm parkouristům, kteří během prázdnin zůstávají doma a během 4-denního intenzivního příměstského kempu je naučit něco nového. 

Bližší informace můžete očekávat koncem října – začátkem listopadu.

Věříme, že Vás novinky nadchly a uvidíme se na některé z našich akcí. Rozhodně si užijete parkour minimálně stejně dobře jako v roce 2018.

Těšíme se na Vás!

Zohir Team

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář