Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

ZOHIR CAMP 2019 se blíží. Spustili jsme registrace.

ZOHIR CAMP 2019 se blíží. Spustili jsme registrace.

ZOHIR CAMP 2019 se blíží. Spustili jsme registrace.

 

Ahoj parkouristi,

 

letošní Zohir Campy jsou za námi a věřte nebo ne, my už připravujeme Zohir Campy 2019.

Nachystali jsme si pro Vás několik novinek, které Vám touto cestou chceme představit.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří vyplnili dotazník a zaslali nám připomínky a náměty na zlepšení.  Všechny návrhy jsme přečetli a promysleli, a nejen na jejich základě došlo k podstatným změnám.

 

Snížení počtu účastníků

U všech typů kempu jsme ponížili maximální kapacitu. K výrazné změně došlo především u soustředění, kde počet účastníků turnusu nepřesáhne 60 přihlášených. Rádi bychom tímto způsobem zkvalitnili trénink a pobyt na kempu celkově. Poslední, 9. turnus v Doksech, je dokonce otevřen pouze pro 45 zájemců.

 

Soustředění dostupnější pro mladší parkouristy

Parkourové kempy pořádáme již 6. rokem. Mladí parkouristi měli možnost zdokonalit své schopnosti také na Zohir workshopech a Zohir kroužcích. Spousta z nich tuto příležitost využila a již nejsou žádní začátečníci. Zvýšili jsme proto nabídku soustředění pro mladší zájemce. Na rok 2019 jsou připraveny dokonce 4 turnusy v kategorii „Soustředění 10-13 let“.

 

Nová lokalita parkourového kempu

Staré dobré zůstává, a proto i v následujícím roce 2019 pořádáme Zohir Campy v Doksech, Nesměři a Křižanově. Nově domluvenou lokalitou je Cyklokemp pod Landštejnem, který se nachází nedaleko Jindřichova Hradce u rakouských hranic.

Kemp nabízí velké množství míst k procvičení parkourových skoků a různých přemetů. Prostory kempu a přilehlého lesa přináší neomezené možnosti k dobrodružství. V okolí je spousta příležitostí k výletům, například na hrad nebo vodní nádrž Landštejn.

Velkou výhodou je prostorná tělocvična, kterou lze využít nejen za špatného počasí.

 

Zimní Zohir Camp 2019

V únoru 2019 se uskuteční 1. zimní parkourové soustředění. Během 3 turnusů budete mít možnost si intenzivně zatrénovat ve vytápěné hale. A kde jinde než v Landštejně! Nově zrekonstruované pokoje a sociální zařízení přidají extra bonus k dobře stráveném týdnu s parkourovými kamarády.

Prozkoumej nabídku jarního Zohir campu a přidej se k nám.

 

Zohir camp na Slovensku

Jak již jste mohli zaznamenat na našich facebookových stránkách, Zohir rozšířil svoji působnost také na Slovensko. To se netýká pouze workshopů a kroužků, ale i campů. Nově se můžou zájemci zaregistrovat na camp ve dvou slovenských lokalitách:

 

Jelenec-Remitáž - Chatová osada pod Gýmešom

Tatranská Lomnica - Ubytovanie Prvý máj

 

Podrobnosti o akcích na Slovensku najdete na www.zohir.sk

 

Příměstské kempy

I když jsme teprve v přípravách, již nyní avizujeme další chystanou novinku - příměstský kemp. Chceme dát příležitost také těm parkouristům, kteří během prázdnin zůstávají doma a během 4-denního intenzivního příměstského kempu je naučit něco nového. 

 

Bližší informace můžete očekávat koncem října – začátkem listopadu.

 

Věříme, že Vás novinky nadchly a uvidíme se na některé z našich akcí. Rozhodně si užijete parkour minimálně stejně dobře jako v roce 2018.

 

Těšíme se na Vás!

Zohir Team