Výsledek hledání pro výraz

Zohir Camp 2023 | RS Sever Mšeno 5.turnus 20.8. - 26.8.2023 (10 - 15 let)

RS Sever Mšeno

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Popis akce
7190 Kč
Trenéři: Daniel , Michael , Petr

NOVINKA

Termín konání: 20.08.2023 -  26.08.2023

RS Sever Mšeno

Mšeno 073, Mšeno u Mělníka, 27735

 

Přemýšlíš o tom, jak strávit týden o letních prázdninách plný sportu, dobrodružství , dobré zábavy a poznat nové kamarády? Již od roku 2013 organizujeme populární, velmi dobře hodnocený Zohir Camp.
 Zohir Camp je letní parkour tábor organizovaný pro děti od 10 let. Letní tábor je doporučen všem, kteří si chtějí užít pohybu, naučit se základní i více pokročilé techniky skoků.
 Doporučujeme tento turnus i těm, kteří chtějí parkour jako průpravu k dalším sportům. V rámci šesti sportem naplněných dní tě čekají parkourové workshopy, rozcvičky, posilování, ale také jiné sportovní hry.
 Rekreační středisko je situováno v krásném prostředí přírody CHKO Kokořínsko. Poznáš super tým pod vedením trenérů s parkour licencí, nebo sám se můžeš seznámit s dalšími vrstevníky, kteří si přijedou plně užít týden adrenalinu.
Anebo si vezmi kamaráda(ku) a sdílejte parkourové zážitky společně. Léto 2023 se již nezadržitelně blíží. Pokud tě zajímá, jak to probíhalo v minulých letech, podívej se na Zohir Parkour Facebook - máme spousty fotek z minulých let. 

Specifikace produktů
Kraj Středočeský kraj
Město Mšeno u Mělníka
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Cena 7 190 Kč
Místo konání RS Sever Mšeno
Začátek akce 16:00
Konec akce 14:00
Data konání lekcí 20.08.2023
Popis

Zohir Camp 2023

Turnus 5 | 10- 15 let Letní tábor

NE -20.8.2023 (dle instrukcí) - SO -26.8.2023 (po 14.00h)

Rekreační středisko RS Sever Mšeno

Program:
Hlavním programem bude především seznámit se teoreticky a hlavně prakticky s parkourem. Účastníci budou mít možnost všechny techniky natrénovat venku na parkourových překážkách, lešení, žíněnkách.
Další aktivitou budou sportovní hry, koupání nebo výlety do nedalekého okolí. Budeme trénovat na parkourových překážkách, duchnách a lešení, které bude připraveno přímo pro parkourové tréninky.

Personál:
Personál, který bude pečovat o vaše děti, je pečlivě vybírán. Jsou to trenéři, kteří mají zkušenost s vedením dětí na parkourových kroužcích nebo Zohir Camp z minulých let. Všichni trenéři, kteří jsou na úrovních hlavní trenér a senior trenér mají parkourovou licenci.

Zdravotnický personál:

Zdravotnický personál se věnuje 24 hodin vašim dětem.
Hlavní důraz klademe na prevenci a bezpečnost. V rámci posledních událostí v minulých letech (koronavirus) dbáme ve zvýšené míře na hygienická opatření. Zdravotník připravuje spolu s hlavním trenérem program dne v závislosti na intenzitě programu.
Zdravotník má Průkaz zdravotníka zotavovacích akcí, kurs první pomoci se zaměřením na zdravotnickou činnost při škole v přírodě, zotavovací akci nebo je student oboru všeobecné lékařství po úspěšném ukončení třetího ročníku, povolání (lékař, zubař, sestra, záchranář...)

 

Ubytování: ubytování je většinou v chatkách, popřípadě v budovách areálu. Chatky byly v posledních 2 letech rekonstruovány. Dítěti nezapomeňte přibalit spacák.

Strava: 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Stravování je v jídelně a je zajištováno rekreačním střediskem.

Platba:
Platba na letní parkourový kemp je rozložena na 2 splátky:
1. splátka je do 21 dní v hodnotě 40 % celkové hodnoty turnusu, 2.splátka – splatnost je nastavena na 1.5.2023

Tip:
Využijte financování letního tábora Zohir Camp v rámci příspěvku od zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovny. Více info zde.

Detailní informace ohledně táboru se posílají nejpozději 2 týdny před začátkem zahájení turnusu.

 

Specifikace produktů
Kraj Středočeský kraj
Město Mšeno u Mělníka
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Cena 7 190 Kč
Místo konání RS Sever Mšeno
Začátek akce 16:00
Konec akce 14:00
Data konání lekcí 20.08.2023