Výsledek hledání pro výraz

Zohir Camp 2023 | RS Sever Mšeno 4.turnus 13.8. - 19.8.2023 (8 - 11 let)

RS Sever Mšeno

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Popis akce
7190 Kč
Trenéři: Daniel , Michael

NOVINKA

Termín konání: 13.08.2023 -  19.08.2023

RS Sever Mšeno

Mšeno 073, Mšeno u Mělníka, 27735

 

Přemýšlíš o tom, jak strávit týden o letních prázdninách plný sportu, dobrodružství , dobré zábavy a poznat nové kamarády? Již od roku 2013 organizujeme populární, velmi dobře hodnocený Zohir Camp.
 Zohir Camp je letní parkour tábor organizovaný pro děti od 8 let. Letní tábor je doporučen všem, kteří si chtějí užít pohybu, naučit se základní i více pokročilé techniky skoků.
 Doporučujeme tento turnus i těm, kteří chtějí parkour jako průpravu k dalším sportům. V rámci šesti sportem naplněných dní tě čekají parkourové workshopy, rozcvičky, posilování, ale také jiné sportovní hry.
 Rekreační středisko je situováno v krásném prostředí přírody CHKO Kokořínsko. Poznáš super tým pod vedením trenérů s parkour licencí, nebo sám se můžeš seznámit s dalšími vrstevníky, kteří si přijedou plně užít týden adrenalinu.
Anebo si vezmi kamaráda(ku) a sdílejte parkourové zážitky společně. Léto 2023 se již nezadržitelně blíží. Pokud tě zajímá, jak to probíhalo v minulých letech, podívej se na Zohir Parkour Facebook - máme spousty fotek z minulých let. 

Specifikace produktů
Kraj Středočeský kraj
Město Mšeno u Mělníka
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Cena 7 190 Kč
Místo konání RS Sever Mšeno
Začátek akce 16:00
Konec akce 14:00
Data konání lekcí 13.08.2023
Popis

Zohir Camp 2023

Turnus 4 | 8 - 11 let Letní tábor

NE -13.8.2023 (dle instrukcí) - SO -19.8.2023 (po 14.00h)

Rekreační středisko RS Sever Mšeno

Program:
Hlavním programem bude především seznámit se teoreticky a hlavně prakticky s parkourem. Účastníci budou mít možnost všechny techniky natrénovat venku na parkourových překážkách, lešení, žíněnkách.
Další aktivitou budou sportovní hry, koupání nebo výlety do nedalekého okolí. Budeme trénovat na parkourových překážkách, duchnách a lešení, které bude připraveno přímo pro parkourové tréninky.

Personál:
Personál, který bude pečovat o vaše děti, je pečlivě vybírán. Jsou to trenéři, kteří mají zkušenost s vedením dětí na parkourových kroužcích nebo Zohir Camp z minulých let. Všichni trenéři, kteří jsou na úrovních hlavní trenér a senior trenér mají parkourovou licenci.

Zdravotnický personál:

Zdravotnický personál se věnuje 24 hodin vašim dětem.
Hlavní důraz klademe na prevenci a bezpečnost. V rámci posledních událostí v minulých letech (koronavirus) dbáme ve zvýšené míře na hygienická opatření. Zdravotník připravuje spolu s hlavním trenérem program dne v závislosti na intenzitě programu.
Zdravotník má Průkaz zdravotníka zotavovacích akcí, kurs první pomoci se zaměřením na zdravotnickou činnost při škole v přírodě, zotavovací akci nebo je student oboru všeobecné lékařství po úspěšném ukončení třetího ročníku, povolání (lékař, zubař, sestra, záchranář...)

 

Ubytování: ubytování je většinou v chatkách, popřípadě v budovách areálu. Chatky byly v posledních 2 letech rekonstruovány. Dítěti nezapomeňte přibalit spacák.

Strava: 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Stravování je v jídelně a je zajištováno rekreačním střediskem.

Platba:
Platba na letní parkourový kemp je rozložena na 2 splátky:
1. splátka je do 21 dní v hodnotě 40 % celkové hodnoty turnusu, 2.splátka – splatnost je nastavena na 1.5.2023

Tip:
Využijte financování letního tábora Zohir Camp v rámci příspěvku od zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovny. Více info zde.

Detailní informace ohledně táboru se posílají nejpozději 2 týdny před začátkem zahájení turnusu.

 

Specifikace produktů
Kraj Středočeský kraj
Město Mšeno u Mělníka
Sport Parkour
Den v týdnu Neděle
Cena 7 190 Kč
Místo konání RS Sever Mšeno
Začátek akce 16:00
Konec akce 14:00
Data konání lekcí 13.08.2023