Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Letní dětské a sportovní tábory 2021

Letní dětské a sportovní tábory 2021

Léto se blíží, a s ním i letní tábory a dětské kempy. Mají nejrůznější zaměření, ale nás samozřejmě zajímá hlavně parkour. Nezasvěceným lidem připadá, že parkouristé mají nějaké zvláštní schopnosti, dokážou se odpoutat od země a vznést se do vzduchu, překonat několik překážek a vrátit se na předem vybrané místo na zemi. Ale tato skoro magická aktivita je otevřená každému – od začátečníků k těm, kteří už mají první kroky za sebou a chtějí se zdokonalit. A teď je na to vhodná doba; vysedávání u počítače a online výuka pomalu končí a vy si můžete užít letní tábory v krásné přírodě i příměstské tábory, protáhnout si kostru i celé tělo a s kamarády, kteří mají stejné zájmy, strávit příjemné dny.

 

Co vám letos letní tábory můžou nabídnout:

Na prvním místě je tu ZOHIR a jeho Zohir Campy. Letos se pořádají Parkour letní tábory a Zohir soustředění. S jejich organizací má Zohir bohaté zkušenosti už od roku 2013. Každoročně se táborů zúčastňovalo přes tisíc začínajících i vyspělejších borců. Na táborech však nejde jen o učení salt a dalších atraktivních prvků – prvořadá je bezpečnost. Jde o to, aby se nikdo nezranil. Trenéři i instruktoři jsou vždy zkušení, mají certifikaci nebo licence, nechybějí ani dva zdravotníci dohlížející na zdraví dětí.

Další klady: krásné prostředí, ideální pro letní dětské tábory (Máchovo jezero, Bezděz); příjemná atmosféra; bohatý program naplněný pohybem, posilováním a dalšími sporty.

Rodiče jsou denně informováni o aktuálním průběhu prostřednictvím facebooku. Na závěr mohou rodiče zhlédnout osobně parkourovou show a zjistit, co se děti naučily.

 

Letos děti čeká 11 týdenních turnusů!

 

Při hledání vhodného letního parkourového táboru nebo dětského kempu můžeme natrefit i na nabídky konkurence:

Tary Camp, Youtube Tary Camp

Jeho letní sportovní campy se zaměřují na parkour, ale i na natáčení videí. Takže pokud chcete, aby se vaše dítě o prázdninách zdokonalovalo hlavně v parkouru a užívalo si zdravého pohybu, vsaďte raději na ZOHIR.

4CAMPS

Tábory pořádají 8 let a spíše než na parkour, se zaměřují na propojení online zábavy se sportem. Většina rodičů ale samozřejmě chce, aby si děti od počítačových her přes prázdniny odpočinuly. Na táborech ZOHIR si kromě parkouru děti užijí další sportovní hry, koupání nebo výlet do nedalekého okolí.

Inbalance

Organizuje příměstské tábory a kempy v okolí Brna. Kemp je určen dětem od 4 do 16 let, děti jsou dále rozděleny do skupinek podle parkourových zkušeností a dovedností. V ZOHIRU jsou rozděleny dle věku a pokročilosti rozděleny přímo celé turnusy. Na jednom turnusu se tak sejdou téměř stejně staří účastníci stejné pokročilosti. 

Fajn tábory

Tábory organizují od roku 2013 a program mají připravený pro děti už od 3 let. V nabídce mají i týdenní tábory zaměřené na parkour. Jsou vhodné pro pokročilé akrobaty, ale i pro začátečníky. Kromě parkouru nechybějí ani klasické táborové aktivity. Stejně jako na campech ZOHIR wink

Add lead

Má centrum v Havířově a působí od roku 2013. Tábory ale pořádají pouze pro menší skupinky lidí.

 

Letos zkuste Zohir Camp!

To byl stručný přehled toho, co se vám letos v oblasti parkouru nabízí. A já myslím, že o výherci máme jasno 😊

Vsaďte na zkušenost a bezpečnost a uvidíte, že odměnou vám budou zážitky, na které budete dlouho vzpomínat, a navíc získáte sílu, obratnost, odvahu a obdiv všech kamarádů! Zohir je tady pro vás!