Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Letní prázdniny 2022

Letní prázdniny 2022

Zohir letní tábory jsou ideální místem, jak se během intenzivního týdne naučit nejrůznější parkourové dovednosti.

 

 

Přijde řada na Sideflip, Backflip, Speed vault a další techniky. Přidáme také více zážitků, ať již výletů po okolí, různých her, ale především se můžeš těšit na seznámení s novými kamarády.

 

Pro rok 2022 se budou tábory konat ve 4 rekreačních zařízeních:

 

 

Spolana Varvažov

 

Prvním rekreačním střediskem, o kterém se dnes zmíníme, je rekreační středisko Spolana Varvažov. Je to zajímavé místo nedaleko města Písek.

 

Hezké prostředí, řeka na koupání protéká areálem, připraveny budou překážky na parkour. Nedaleko jsou zámek Orlík a hrad Zvíkov.

 

Termíny konání jsou 24.7. - 30.7.2022 a 31.7. - 6.8.2022

 

 

Tramtáryje

 

Dalším rekreačním zařízením je tzv. Tramtáryje. Rekreační středisko leží v krásném prostředí, blízko města Holice v Pardubickém kraji.

 

Kompletně zrekonstruované chatky i veškeré zázemí včetně bazénu, ti dá velmi dobré možnosti užít si léta naplno. Budeme mít k dispozici i mini hangár, kde můžeme nacvičovat salta a vše kolem parkouru.

 

Tímto turnusem začínáme, a to hned v termínech 3.7. - 9.7.2022 a 10.7. - 16.7.2022

 

 

Homole

 

Budeme organizovat letní parkourový tábor také v Královehradeckém kraji. Uskuteční se 2 turnusy kousek od Jičína v rekreačním zařízení Homole.

 

Rekreační středisko je na samotě, v areálu budeme úplně sami. K dispozici budou prostory na skákání, hřiště na fotbal, plážový volejbal, rybník. Další "atrakcí" budou blízké Prachovské skály, které během nabitého programu navštívíme.

 

Tábory se budou konat v termínech 17.7. - 23.7.2022 a 24.7. - 30.7.2022

 

 

Spálovský mlýn

 

Nechceme být příliš daleko od parkouristů z Moravy, proto jsme přidali ještě jednu zajímavou lokalitu. Místo se nazývá Spálovský Mlýn. Nachází se mezi Olomoucí a Ostravou u města Odry.

 

Lokalita je v krásné přírodě, budeme bydlet ve zcela renovovaných pokojích. K dispozici bude hřiště, přivezeme Airtrack na skákání, blízko je řeka na koupání a spousty dalších zajímavých míst po okolí.

 

Termín konání 10. 7. - 16.7.2022 


 

Všechny tábory začínají pro účastníky v neděli daného týdne a končí v sobotu po obědě cca ve 14 hodin. Turnusy budou také za pár dní rozděleny podle věkových kategorií a podle náročnosti na tábor nebo soustředění.

V roce 2022 budou počty účastníků limitované.

 

Rezervuj si svůj turnus již dnes ať si můžeš užít letní prázdniny na 100% 

 

O dalších novinkách Vás budeme průběžně informovat. Budeme se na Vás těšit i v následujícím roce a jako obvykle si to pořádně užijeme.

 

Rozhodně to bude stát za to!

 

 

Váš Zohir tým