Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour České Budějovice – kroužek

Parkour České Budějovice – kroužek

Parkour – líbí se vám tento živostní styl? Chcete být členem komunity parkouristů? Vyznávat stejné hodnoty? Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vás zasvětil  a nechcete začínat úplně sami, zkuste se přidat k ZOHIR family. V Českých Budějovicích se můžete přihlásit na pravidelný trénink - Parkour kroužky České Budějovice a poznat lidi se stejným zájmem. Naučíte se tedy základy nebo se zdokonalíte v tom, co už umíte. Je to určitě nejbezpečnější a nejrychlejší zůsob.  Dohlížejí na vás totiž zkušení trenéři, kteří mají trenérské licence. S tréninkem vás seznámí krok za krokem, od základních přeskokových technik až po salta. Naučí vás názvy a provedení většiny přeskokových technik. A hlavně bezpečnostní zásady!

 

Kroužky jsou vhodné pro holky a kluky od 8 do 13 let a probíhají letos každý pátek od 14:00 a od 15:00 v Sokolovně  Rožnov v  Českých Budějovicích.

Naučte se parkour od profíků ze ZOHIRU!

 

Nechce se vám čekat až na září, kdy začnou nové parkour kroužky? Ještě máte možnost přihlásit se parkour letní tábor a nebo na letní parkour soustředění. Jaký je mezi tím rozdíl? Letní tábor je určen pro holky a kluky, kteří chtějí s parkourem začít. Naučí se tu základní cviky a taky si užijí celotáborovou hru a další zábavné a odpočinkové aktivity. Letní soustředění je naopak vhodnější pro pokročilé účastníky, kteří jsou do parkouru skutečně zapálení, sami už nějakou dobu trénují. Program soustředění je výkonnostně zaměřený a bude vysoce fyzicky i psychicky náročný. Účelem je posunout účastníky během týdne co nejdál, nabídnout jim nové podněty a předat velké množství nových informací. Budeme se tak věnovat nejen intenzivnímu tréninku, ale i přednáškám a diskusím na různá témata s tréninkem spojená.

Pojďte do toho s námi a přihlaste se na ZOHIR parkour kroužek nebo letní tábor!

 

A kam se dá v Českých Budějovicích zajít trénovat?

Zkusit můžete třeba:

  • Lappset park – Plzeňská - ZDE 
  • nebo hřiště u řeky - ZDE

Další tipy nám můžete napsat do komentářů :-)

Komentáře
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář